Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1

Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1

 

Wysokość znicza w cm: 35. Kod EAN: 590 8252 9553 74. Ilość w opakowaniu: 4 szt.

Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1

Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 4
  • wysokość: 350 mm
  • kod EAN: 590 8252 9553 74

Znicze szklane na wkład

Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1, będzie perfekcyjną dekoracją nagrobka. Jego piękny design sprawia, że znicz będzie wyglądał wspaniale przez bardzo długi czas. Opracowany i wyprodukowany został z troszczeniem się o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo uznanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Prezentowany znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na grobie, aby dać wyraz, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Również, stosowany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Stawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Artystyczny znicz na wkład Vanesa 1

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości półfabrykaty, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, przeto tak bardzo są poszukiwane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi istotnymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy bezkonkurencyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649