Atrakcyjny znicz na wkład Z41 B

Atrakcyjny znicz na wkład Z41 B

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 250 mm
  • kod EAN: 590 6485 8734 10

Znicze szklane na wkład

Atrakcyjny znicz na wkład Z41 B, będzie nadzwyczajną oprawą nagrobka. Jego ponadprzeciętny design sprawia, że znicz będzie wyglądał cudownie przez bardzo długi czas. Opracowany i wytworzony został z troską o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Okres świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle cenionym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na grobie, aby dowieść, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Poza tym, używany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest także na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Atrakcyjny znicz na wkład Z41 B producenta zniczy

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości półprodukty, sprawiają że, proponowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są poszukiwane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi największymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy bardzo dobre ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649