Dekoracyjny znicz na wkład Z414

Dekoracyjny znicz na wkład Z414

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 8
  • wysokość: 30 cm
  • kod EAN: 590 1685 2019 57

Znicze szklane na wkład

Dekoracyjny znicz na wkład Z414, będzie śliczną oprawą kamienia nagrobnego. Jego wyjątkowy design sprawia, że znicz będzie wyglądał świetnie przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z dbaniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle lubianym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby okazać, że pamiętamy o zmarłym. Mało tego,, wykorzystywany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach sprzedawców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Dekoracyjny znicz na wkład Z414

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat oferuje swoim odbiorcom najwyższej jakości towary. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości surowce, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, dlatego tak bardzo są poszukiwane w Polsce jak i w Europie.

Nasza oferta obejmuje cały wybór towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, Znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi głównymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy bezkonkurencyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649