Duży znicz na wkład Rosa 1

Duży znicz na wkład Rosa 1

 

Wysokość znicza w cm: 38. Kod EAN: 590 6485 8734 03. Ilość w opakowaniu: 6 szt.

Duży znicz na wkład Rosa 1

Duży znicz na wkład Rosa 1

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 9
  • wysokość: 240 mm
  • kod EAN: 590 2838 3423 74

Znicze szklane na wkład

Duży znicz na wkład Rosa 1, będzie niewiarygodną dekoracją grobu. Jego ładny design sprawia, że znicz będzie wyglądał cudownie przez bardzo długi czas. Opracowany i zrobiony został z pietyzmem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle cenionym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby dać wyraz, że pamiętamy o zmarłym. A także, używany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największy popyt na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzimy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach sprzedawców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Duży znicz na wkład Rosa 1

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości surowce, sprawiają że, proponowane produkty są na najwyższym poziomie jakościowym, przeto tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi najważniejszymi odbiorcami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy godne podziwu ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649