Pracownicy Fenix

Zapraszamy do poznania pracowników firmy FENIX

Nasz personel  tworzą ludzie z pasją , kreatywnością umiejętnościami zawodowymi, a przede wszystkim z zaangażowaniem co pozwala na stały rozwój firmy. Podstawą dla nas, jest stworzenie komfortowego miejsca pracy i przyjaznej atmosfery.

Łączymy atmosferę rodzinnej firmy z nowoczesnością.

Stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb. Wspólnie wyznaczamy nowe trendy i realizujemy cele.

c

Łukasz Urbański – właściciel

jest pasjonatem w dziedzinie produkcji. Zainteresowanie tą branżą odziedziczył po ojcu, który ponad 25 lat temu założył pierwszą działalność związaną z produkcja zniczy o nazwie „Kaz-Tad”. Studia magisterskie i obrany kierunek związany był z zarządzaniem procesem produkcyjnym i wdrażaniem zintegrowanych systemów jakości do produkcji. Stąd też, jako szef kładzie duży nacisk na wysoką jakość produkowanych produktów.

Charyzmatyczna osobowość i prawdziwy lider zespołu.

Szybki kontakt z Łukaszem Urbańskimdzwoń:

TEL: +48693652649

Roksana Urbańska - Fenix

Roksana Urbańska – właściciel

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Z wykształcenia specjalistka w dziedzinie zarządzania produkcją i usługami. Napisana praca magisterska dotycząca reorganizacji procesu produkcyjnego na przykładzie pierwotnej firmy „Kaz-Tad”, została  wdrożona kilka lat później z sukcesem. Osoba wspierająca męża w decyzjach i wszelkich działaniach. Dbająca o wizerunek i milą atmosferę w firmie.

Szybki kontakt z Roksaną Urbańskądzwoń:

TEL: +48533490222

Kazimierz Urbański Fenix

Kazimierz Urbański – właściciel – założyciel firmy

Wieloletnie doświadczenie sprawiło ,że jest to główna osoba odpowiedzialna za sukces firmy. Autorytet w dziedzinie strategii marketingowej oraz optymalizacji produkcji.

Tomasz Kołodyński - Fenix

Tomasz Kołodyński – przedstawiciel regionalny

Na stanowisku od 2 lat. Cechuje go profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Swoje doświadczenie zawdzięcza wieloletniej pracy na stanowiskach przedstawiciela handlowego. Odpowiedzialny za utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata.

Szybki kontakt z Tomaszem Kołodyńskimdzwoń:

TEL: +48533308935

Piotr Czajkowski Fenix

Piotr Czajkowski – przedstawiciel handlowy

Osoba, której pasją jest nawiązywanie pozytywnej relacji z klientem. W zespole od 3 lat. Zawsze otwarty, miły i gotowy dopasować nasza ofertę do indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Jako przedstawiciel oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Ambitny, zawsze dążący do celu. Systematyczny i rzetelny.

Szybki kontakt z Piotrem Czajkowskimdzwoń:

TEL: +48537755491

Paweł Gryszel Fenix

Paweł Gryszel – przedstawiciel handlowy

W zespole od 2 lat. Posiada długoletnie doświadczenie w zawodzie  oraz umiejętność rzeczowego prowadzenia dialogu handlowego. Jego zaletami jest dokonywanie wnikliwej analizy potrzeb klienta i ewentualnych propozycji, jakie może mu złożyć. Lubi wyzwania i nowe sytuacje.

Szybki kontakt z Paweł Gryszeldzwoń:

TEL: +48537755492

Mirosław Florczak Fenix

Mirosław Florczak – przedstawiciel handlowy

W zespole od 2,5 roku. Skrupulatnie dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Jego zaletą jest doskonała znajomość standardów obsługi i dbałość o wysoką jakość sprzedaży. Ponad to posiada umiejętność tworzenia atmosfery profesjonalizmu i kreowania przyjaznego klimatu sprzyjającego dobrej komunikacji. Pozytywny i zawsze uśmiechnięty gotowy do działania.

Szybki kontakt z Mirosławem Florczakiemdzwoń:

TEL: +48791254000

Rafał Robak Fenix

Rafał Robak – przedstawiciel handlowy

Młody, kreatywny przedstawiciel w zespole od 6 lat. Angażujący się w swoje zadania i wymierzone cele. Posiada umiejętność podtrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami i klientami.

Szybki kontakt z Rafałem Robakiemdzwoń:

TEL: +48533308934

Marcin Bełza Fenix

Marcin Bełza – specjalista ds. zarządzania zasobami magazynowymi

W zespole od 4 lat. Rzetelny i oddany pracy. Jego zaletą jest doskonała organizacja pracy własnej i podległej mu grupie osób. Odpowiedzialnie podchodzący do swoich  obowiązków, potrafiący znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Aleksandra Krawczyk Fenix

Ola Krawczyk – magazynier

Najstarsza stażem, w firmie od 10 lat . Zawsze punktualna. Osoba, na którą można liczyć. Sumiennie wykonująca swoje obowiązki. Charakteryzuje się wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi, cierpliwością i opanowaniem.