Kolorowy znicz na wkład Z214 BK

Kolorowy znicz na wkład Z214 BK

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 6
  • wysokość: 250 mm
  • kod EAN: 590 8252 9534 93

Znicze szklane na wkład

Kolorowy znicz na wkład Z214 BK. Rewelacyjny znicz szklany na wkład, będzie ponadprzeciętną dekoracją grobowca. Jego olśniewający design sprawia, że znicz będzie wyglądał bardzo dobrze przez bardzo długi czas. Opracowany i zrobiony został z baczeniem o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są niezwykle cenionym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na mogile, aby okazać, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. A ponadto, wykorzystywany jest do ozdoby  nagrobku, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to rozpoczynamy prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach wytwórców m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Kolorowy znicz na wkład Z214 BK

Producent zniczy

Wytwórca zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim klientom najwyższej jakości wyroby. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości surowce, sprawiają że, oferowane wyroby są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są poszukiwane w Polsce jak i w Europie.

Nasza oferta obejmuje całą kolekcję produktów ozdabiających groby. Należą do nich: znicze zalewane, Znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi ważnymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi znaczącymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy atrakcyjne ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649