Ponadczasowy znicz na wkład ZM Kula 21 M

Ponadczasowy znicz na wkład ZM Kula 21 M

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 2
  • wysokość: 340 mm
  • kod EAN: 590 2838 3424 66

Ponadczasowy znicz na wkład ZM Kula 21 M

Wysokość znicza w cm: Kod EAN: Ilość w opakowaniu:

Znicze szklane na wkład

Ponadczasowy znicz na wkład ZM Kula 21 M, będzie niebanalną oprawą miejsca wiecznego spoczynku. Jego niepowtarzalny design sprawia, że znicz będzie wyglądał imponująco przez bardzo długi czas. Opracowany i wyprodukowany został z troską o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, stanie na wysokości zadania w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Długość świecenia jest uzależniona od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo poszukiwanym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.
Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby okazać, że myślimy o zmarłym. Prawdę mówiąc, wykorzystywany jest do ozdoby mogiły, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.
Ustawiany jest również na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zainteresowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, przeto znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Ponadczasowy znicz na wkład ZM Kula 21 M to rewelacyjna propozycja w ofercie firmy FENIX. Zapraszamy do zakupu.

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim odbiorcom najwyższej jakości produkty. Najnowsza technologia wytwarzania oraz najwyższej jakości surowce, sprawiają że, oferowane towary są na najwyższym poziomie jakościowym, przeto tak bardzo są często kupowane w Polsce jak i w Europie.
Nasza oferta obejmuje cały wybór produktów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, Znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi głównymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy bardzo dobre ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii –

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt  dzwoń:

TEL: +48693652649