Przepiękny znicz na wkład Z116 BK

Przepiękny znicz na wkład Z116 BK

Parametry produktu:

  • szt. w opakowaniu: 7
  • wysokość: 250 mm
  • kod EAN: 590 8252 9536 46

Znicze szklane na wkład

Przepiękny znicz na wkład Z116 BK, będzie śliczną oprawą kamienia nagrobnego. Jego przeuroczy design sprawia, że znicz będzie wyglądał zjawiskowo przez bardzo długi czas. Opracowany i stworzony został z dbałością o szczegóły, ponieważ piękno tkwi w szczegółach. Trwały i stabilny, zda egzamin w każdych warunkach atmosferycznych.

W zniczu można umieścić większość wkładów do zniczy. Mogą to być wkłady parafinowe lub wkłady olejowe. Czas świecenia uzależniony jest od użytego wkładu.

Znicze szklane na wkład są bardzo uwielbianym rodzajem zniczy, najczęściej wybieranym przez klientów ze względu na swoją uniwersalność. Może być używany bardzo długo, wystarczy wymienić wkład, aby w dalszym ciągu był w pełni funkcjonalny.

Znicz posiada plastikowy kapturek, chroniący płomień przed wiatrem i deszczem.

Znicze zapalamy na nagrobku, aby okazać, że nie zapomnieliśmy o zmarłym. Jak również, wykorzystywany jest do ozdoby  grobu, aby upamiętnić zmarłą bliską osobę.

Przepiękny znicz na wkład Z116 BK

Ustawiany jest też na grobach osób nieznanych, których mogiły popadły w niepamięć. Na cmentarzach znicze płoną przez cały rok, ale w okresie święta Wszystkich Świętych jest ich zdecydowanie najwięcej.

Największe zapotrzebowanie na znicze przypada na koniec października i początek listopada, kiedy to prowadzone są prace porządkowe przed świętem Wszystkich Świętych. Na rynku dostępne są znicze wykonane z różnych materiałów, dlatego znajdziemy w ofertach producentów m.in. znicze szklane, plastikowe lub ceramiczne.

Producent zniczy

Producent zniczy „FENIX” od kilkudziesięciu lat proponuje swoim klientom najwyższej jakości produkty. Najnowsza technologia wytwarzania oraz wysokiej jakości surowce, sprawiają że, proponowane produkty są na najwyższym poziomie jakościowym, z tego powodu tak bardzo są cenione w Polsce jak i w Europie.

Nasza propozycja obejmuje całą kolekcję towarów ozdabiających groby. Zaliczają się do nich: znicze zalewane, znicze szklane na wkłady, wkłady do zniczy parafinowe, wkłady do zniczy olejowe, sztuczne kwiaty, figurki nagrobne oraz inne akcesoria.

Naszymi największymi klientami są hurtownicy oraz detaliści. Gwarantujemy wspaniałe ceny dla każdej z tych grup. Zapewniamy terminowe dostawy towaru.

Hurtownia zniczy i wkładów

poleca też inne produkty z kategorii:

Znicze na wkłady

Producent zniczy i wkładów

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy KONTAKT

Szybki kontakt dzwoń:

TEL: +48693652649