Onas

Producent zniczy FENIX

Producent zniczy FENIX to firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, surowców i półproduktów od stałych sprawdzonych dostawców możemy zagwarantować produkt najwyższej jakości. Od wielu lat jesteśmy doceniani przez Polskich klientów jak i klientów spoza granic naszego kraju.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów parafinowych, olejowych oraz duży wybór zniczy o różnorodnym zdobieniu. Ponad to jesteśmy dystrybutorem kwiatów sztucznych. Posiadamy w sprzedaży kwiaty pojedyncze, wyrobowe, bukiety stroiki oraz szereg dodatków. Zaopatrujemy odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminowe dostawy towaru.

Zapraszamy do poznania pracowników firmy FENIX

Nasz personel tworzą ludzie z pasją , kreatywnością umiejętnościami zawodowymi, a przede wszystkim z zaangażowaniem co pozwala na stały rozwój firmy. Podstawą dla nas, jest stworzenie komfortowego miejsca pracy i przyjaznej atmosfery.

Łączymy atmosferę rodzinnej firmy z nowoczesnością.

Stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb. Wspólnie wyznaczamy nowe trendy i realizujemy cele.

Łukasz Urbański

Łukasz Urbański

- właściciel

Jest pasjonatem w dziedzinie produkcji. Zainteresowanie tą branżą odziedziczył po ojcu, który ponad 25 lat temu założył pierwszą działalność związaną z produkcja zniczy o nazwie „Kaz-Tad”. Studia magisterskie i obrany kierunek związany był z zarządzaniem procesem produkcyjnym i wdrażaniem zintegrowanych systemów jakości do produkcji. Stąd też, jako szef kładzie duży nacisk na wysoką jakość produkowanych produktów. Charyzmatyczna osobowość i prawdziwy lider zespołu.

Szybki kontakt z Łukaszem Urbańskim – dzwoń:

Roksana Urbańska

Roksana Urbańska

- właściciel

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Z wykształcenia specjalistka w dziedzinie zarządzania produkcją i usługami. Napisana praca magisterska dotycząca reorganizacji procesu produkcyjnego na przykładzie pierwotnej firmy „Kaz-Tad”, została wdrożona kilka lat później z sukcesem. Osoba wspierająca męża w decyzjach i wszelkich działaniach. Dbająca o wizerunek i milą atmosferę w firmie.

Szybki kontakt z Roksaną Urbańską – dzwoń:

Kazimierz Urbański

Kazimierz Urbański

- właściciel – założyciel firmy

Wieloletnie doświadczenie sprawiło ,że jest to główna osoba odpowiedzialna za sukces firmy. Autorytet w dziedzinie strategii marketingowej oraz optymalizacji produkcji.

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

- przedstawiciel handlowy

Osoba, której pasją jest nawiązywanie pozytywnej relacji z klientem. W zespole od 3 lat. Zawsze otwarty, miły i gotowy dopasować nasza ofertę do indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Jako przedstawiciel oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Ambitny, zawsze dążący do celu. Systematyczny i rzetelny.

Szybki kontakt z Piotrem Czajkowskim – dzwoń:

Mirosław Florczak

Mirosław Florczak

- przedstawiciel handlowy

W zespole od 6 lat. Skrupulatnie dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Jego zaletą jest doskonała znajomość standardów obsługi i dbałość o wysoką jakość sprzedaży. Ponad to posiada umiejętność tworzenia atmosfery profesjonalizmu i kreowania przyjaznego klimatu sprzyjającego dobrej komunikacji. Pozytywny i zawsze uśmiechnięty gotowy do działania.

Szybki kontakt z Mirosławem Florczakiem – dzwoń:

Rafał Robak

Rafał Robak

- przedstawiciel handlowy

Młody, kreatywny przedstawiciel w zespole od 6 lat. Angażujący się w swoje zadania i wymierzone cele. Posiada umiejętność podtrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami i klientami.

Szybki kontakt z Rafałem Robakiem – dzwoń:

Ola Krawczyk

Ola Krawczyk

- magazynier

Najstarsza stażem, w firmie od 12 lat . Zawsze punktualna. Osoba, na którą można liczyć. Sumiennie wykonująca swoje obowiązki. Charakteryzuje się wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi, cierpliwością i opanowaniem.