Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Gałązka kwiatowa Stokrotka KW-002
Zamknij

Gałązka kwiatowa Stokrotka KW-002

1,90  z VAT (1,54  netto)
Stokrotka DAISY EJ003 Róż (31 cm)
Zamknij

Stokrotka DAISY EJ003 Róż (31 cm)

2,78  z VAT (2,26  netto)
Stokrotka DAISY EJ003  Czerwona (31 cm)
Zamknij

Stokrotka DAISY EJ003 Czerwona (31 cm)

2,78  z VAT (2,26  netto)
Stokrotka DAISY EJ003  Biały/Róż #3  (31 cm)
Zamknij

Stokrotka DAISY EJ003 Biały/Róż #3 (31 cm)

2,78  z VAT (2,26  netto)
Stokrotka DAISY EJ003 Biała #4 (31 cm)
Zamknij

Stokrotka DAISY EJ003 Biała #4 (31 cm)

2,78  z VAT (2,26  netto)

Wielokrotnie przy okazji planowania zmiany wystroju naszych wnętrz, przy przygotowaniach do organizacji imprezy okolicznościowej, a także w związku z nadchodzącym pogrzebem lub Świętem Zmarłych, stajemy przed niełatwym zadaniem, jakim jest wybór elementów dekoracyjnych, które zapewnią najlepszy efekt. Jednymi z najpopularniejszych produktów tego rodzaju są wysokiej jakości sztuczne kwiaty stokrotki

Stokrotki sztuczne jako długowieczne dekoracje

Rośliny stanowiące naturalny wzór dla naszych produktów, to malutkie, ale niezwykle piękne i kojarzące się z niewinnością i skromnością kwiaty porastające nasze ogrody, pola i łąki. W przyrodzie spotykamy je zazwyczaj w wielkości do 20 centymetrów (biorąc pod uwagę całą roślinę). To, co najbardziej rzucające się w oczy, to kwiat w formie małego koszyczka z białymi płatkami i żółtym dnem. Stokrotki bardzo często odwiedzane są przez owady zapylające takie jak motyle, błonkówki (najczęściej pszczoły i trzmiele) oraz muchówki (m.in. komarnice). Rośliny te są bardzo delikatne i stosunkowo szybko przekwitają, dlatego stworzyliśmy dla Państwa produkt, pozwalający cieszyć się ich pięknem przez długi czas. Produkowane przez nas stokrotki sztuczne to najwyższej jakości zamiennik tego malutkiego elementu otaczającej nas flory. 

Sztuczne kwiaty stokrotki — ich specyfika i różnice między nimi

Podobnie jak w przypadku naturalnych roślin, oferowane przez nas kwiaty mogą występować w kilku rodzajach różniących się między sobą kolorem, kształtem i wielkością. Wśród sprzedawanych produktów możemy wybrać stokrotki i margaretki o długości od 31 centymetrów, przez większe o wielkości 46 centymetrów, a najdłuższa dostępna w naszym sklepie stokrotka sztuczna to produkt o wielkości aż 65 centymetrów. Taki wybór umożliwia nam stworzenie dekoracji o praktycznie dowolnym rozmiarze odpowiadającemu naszym potrzebom. By jeszcze bardziej ułatwić proces tworzenia bukietu lub innej kompozycji z wykorzystaniem sztucznych kwiatów, proponujemy szeroką paletę kolorów, m.in. gałązki stokrotek o tradycyjnych, białych kwiatach, a także odmianę „Daisy” z kwieciem w kolorach białym, odcieniu ciemnego różu lub czerwonym. 

Dlaczego warto wybrać sztuczne kwiaty stokrotki zamiast naturalnych roślin?

Sztuczne kwiaty stokrotki są trwałe i pozwalają cieszyć się ich pięknem przez długi czas, w przeciwieństwie do naturalnych roślin, które przekwitają stosunkowo szybko. Dodatkowo, sztuczne kwiaty stokrotki są zawsze dostępne w ofercie i niezależne od pory roku.

Czy istnieją różnice między sztucznymi kwiatami stokrotkami a naturalnymi roślinami?

Sztuczne kwiaty stokrotki są zamiennikiem naturalnych roślin, ale oferują wiele zalet. Dostępne są w różnych kolorach, kształtach i wielkościach, dzięki czemu można stworzyć dekorację o dowolnym rozmiarze. Są też bardziej trwałe i nie tracą swojego piękna w wyniku działania warunków atmosferycznych lub środków chemicznych.

Jeżeli sztuczna stokrotka to nie jedyny kwiat, który chcielibyście Państwo umieścić w swoim bukiecie lub stroiku, zachęcamy do sprawdzenia jakie inne sztuczne gałązki kwiatowe dla Was przygotowaliśmy.