Strona główna / Znicze szklane / Znicze solarne

Wyświetlanie 1–24 z 79 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Show sidebar

Nowoczesne znicze solarne na cmentarz

Coraz więcej osób decyduje się na zakup zniczy solarnych na cmentarz. Jest to ważne nie tylko w związku z dbałością o środowisko naturalne, lecz także z dużą wygodą oraz ekonomicznym podejściem. Dostępne w atrakcyjnych cenach znicze solarne są idealnym wyborem. Dzięki zaawansowanym technologiom mogą one oświetlać nagrobek bardzo długi czas bez jakichkolwiek nakładów.

Doskonałej jakości znicze solarne – trwałe źródło światła

Znicze solarne to produkty o ogromnym potencjale, które dostępne są bardzo wielu wersjach. Dzięki czemu z łatwością można dopasować je do własnych preferencji, wielkości grobu, a także preferowanej ceny. Znicz solarny na cmentarz jest znacznie bardziej komfortowy w użytkowaniu aniżeli tradycyjne znicze. Co więcej unika się w ten sposób ryzyka zabrudzenia pomnika, czy też znajdujących się na nim kwiatów. Dodatkowo znicz led solarny to przede wszystkim wysoka oszczędność. Lampka może świecić bez przerwy w dzień oraz noc Nawet przez 1000 dni. Oznacza to aż 3 lata ciągłej pracy i to w każdych warunkach pogodowych.

Znicz na baterie słoneczne – zalety

Wybierając znicz na baterie słoneczne można cieszyć się wysoką jakością produktu oraz jego wytrzymałością. Znicze, które oparte zostały o technologię solarną tworzone są z bardzo odpornego oraz ekologicznego szkła. Dodatkowo wyróżniają się także nierdzewnym wiekiem, na szczycie którego umiejscowiony jest miniaturowy panel, w który zbiera promienie słoneczne. Dlatego solarny znicz i jest bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne. Wówczas nie trzeba wymieniać wkładu, ani również kupować nowych baterii. Dlatego zakupiona lampka może świecić przez kilka kolejnych lat. Są to także produkty, niezwykle odporne na warunki zewnętrzne, a także niekorzystną pogodę. Dzięki temu znicz LED solarny jest w stanie palić się bez przerwy, rozświetlając przestrzeń pomnika. Tworzy się w ten sposób niezwykły nastrój, a jednocześnie światło podkreśla estetykę kwiatów nagrobnych oraz innych elementów.

Solarny znicz odporny na warunki zewnętrzne

Znicz led solarny to doskonała propozycja dla osób, które zwracają uwagę nie tylko na jakość wykonania, lecz również na odporność produktów oraz ich trwałość. Znicze solarne wykazują dużą wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, a do tego są atrakcyjne cenowo. Poza zniczami solarnymi dostępnymi w asortymencie sklepu warto zapoznać się również z bogatą ofertą kwiatów sztucznych oraz dekoracji i ozdób nagrobnych. W ten sposób można stworzyć niepowtarzalną ozdobę grobu na każdą porę roku.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Wkłady do zniczy

Sztuczne bukiety kwiatów

Hurtownia kwiatów sztucznych

Hurtownia wkładów do zniczy