Strona główna / Wkłady do zniczy

Wyświetlanie 1–12 z 113 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Pokaż
Wyświetl 9 24 36

Czym kierować się przy wyborze wkładu do zniczy? Czy lepiej kierować się ceną, czy też może innymi czynnikami? Jeżeli tak to jakimi? Wbrew pozorom nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, dlatego też dzięki nam dowiecie się na co warto zwrócić uwagę przy zakupie wkładów do zniczy.

Wkłady do zniczy FENIX – jak dobrać?

Jest wiele kryteriów doboru wkładów do zniczy, dla tego też postaramy się wam omówić każdy z nich. Pierwszym i być może podstawowym jest kryterium rozmiaru znicza. O ile jeszcze za mały wkład w jakiś sposób jesteśmy w stanie odpalić w zniczu i będzie wyglądał w sposób prawidłowy, to w przypadku za dużego wkładu sprawa bardziej się komplikuje, gdyż po pierwsze może okazać się niemożliwe nałożenie kapturka na znicz, a co za tym idzie wkład może szybko zgasnąć na przykład z powodu wiatru czy też deszczu, po drugie nie będzie to po prostu wyglądać estetycznie, a przecież o to między innymi nam chodzi stawiając znicze szklane na grobach naszych bliskich. Inną kwestią jest ich wytrzymałość. W tej kwestii prym wiodą tak zwane wkłady do zniczy długo palące. Są one o tyle wygodne, że z jednej strony nie wymagają częstych wymian, gdyż ich płomień nie wypali się zbyt szybko, a z drugiej strony dzięki temu będziemy w stanie zaoszczędzić nieco pieniędzy na zakupach kolejnych wkładów do zniczy.

Wkłady do zniczy a cena

Wkłady do zniczy to elementy, na których nie warto oszczędzać. Po pierwsze może się okazać, że są one wykonane z kiepskiej jakości materiałów. Może to oznaczać, że na przykład parafina czy też inny materiał je wypełniający pod wpływem upałów całkowicie się roztopi, przez co albo wypali się on znacznie szybciej niż jego droższy odpowiednik. Po drugie z powodu kiepskiej jakości użytych materiałów może się okazać, że będziemy musieli kupić więcej wkładów, przez co może okazać się, że mimo wszystko wydaliśmy więcej pieniędzy niż gdybyśmy mieli kupić droższy odpowiednik. Przykładem wysokiej jakości wkładów do zniczy są wkłady firmy FENIX, które dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać wkłady do zniczy FENIX?

Odpowiedni wybór wkładu do zniczy może sprawić, że po pierwsze zaoszczędzimy pieniądze, po drugie znicze będą wyglądały w odpowiedni, estetyczny sposób. Z tego właśnie powodu warto czasem więcej zapłacić za produkt wyższej klasy. Kupując wkłady lepsze jakościowo mamy pewność że nie wypalą się one zbyt szybko, albo że nie roztopią w czasie upałów. A przecież każdy chce, żeby znicz będący na grobie bliskich palił się tak długo, jak to tylko możliwe. Producent wkładów do zniczy Fenix oferuje produkty wysokiej jakości.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Wkłady parafinowe

Wkłady olejowe

Wkłady parafinowo – olejowe

Wkłady elektryczne do zniczy