Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Znicz ZP2380 "Kochanemu Dziadkowi" (35cm)
Zamknij

Znicz ZP2380 „Kochanemu Dziadkowi” (35cm)

29,99  z VAT (24,38  netto)
Srebrny
Złoty

Znicza kapliczka SZ-1 Kochanemu Dziadkowi (27cm)

40,00 
Img 7431
Zamknij

Znicz Kapliczka Trapez Kochanemu Dziadkowi, Kochanej Babci (33 cm)

45,99 
S810 Kochanej Babci (wysokość 38 cm)
Zamknij

S810 Kochanej Babci (wysokość 38 cm)

32,30  z VAT (26,26  netto)

Znicz dla dziadka to najlepszy sposób na złożenie hołdu temu wyjątkowemu mężczyźnie. To w końcu jeden z najważniejszych ludzi w życiu wielu z nas. W pewnym stopniu nas wychowuje i przekazuje istotne wartości. Do tego jest pełen mądrości i miłości, a i często kocha nas w sposób bardziej bezwarunkowy niż wielu rodziców. Przychodzi jednak taki moment, kiedy musimy się z nim pożegnać. Jaki znicz dla dziadka będzie najlepszym sposobem na upamiętnienie jego barwnego życia?

Znicz z dedykacją dla dziadka

Znicze z dedykacją dla dziadka to zdecydowanie najpopularniejsze znicze dla seniora rodu. I nic dziwnego, bowiem napis „Kochanemu dziadkowi” wyraża więcej niż tysiąc słów. Niby tyle i aż tyle. Dodajmy, że takie znicze mają zarówno wartość symboliczną, jak i emocjonalną. A umieszczenie takiego komunikatu z pewnością wpływa na ich wyjątkowość – w końcu dziadków ma się najwyżej dwóch. Najczęściej takie znicze utrzymane są w męskich, stonowanych kolorach – czerni, jak również i brązie. Co więcej, wyróżniają się one tym, że są odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

Eleganckie znicze szklane

Interesuje Cię piękny znicz dla dziadka, ale wolałbyś uniknąć dedykacji? W takim razie istnieje spora szansa na to, że spodobają Ci się eleganckie znicze szklane, które znacznie poszerzają Ci pole wyboru. Na wielu z nich możesz dostrzec wizualizacje krzyży, kwiatów, aniołów, dzięki którym znicz dla kochanego dziadka może być naprawdę wyjątkowy. Niektóre z nich przypominają również kule, inne zbliżone są do kształtu prostopadłościanu. Co więcej, dostępne są one w szerokiej palecie barw, włączając w to zieleń, czerwień, żółć, złoto, srebro, czerń, biel czy nawet i grafit. Jeśli wśród nich znalazłeś ulubiony kolor dziadka, tym lepiej i tym łatwiej będzie Ci wybrać odpowiedni model.

Duże znicze solarne

Kolejna nasza propozycja to znicze solarne duże, które świecą nawet przez… 1000 dni! To idealna propozycja dla osób, które mieszkają np. daleko od cmentarza i nie mogą przebywać na nim zbyt często (i regularnie wymieniać wkładów). Dodajmy, że takie znicze ładują się w ciągu dnia, natomiast świecą po zmroku. Umożliwia to specjalny, wbudowany w nie panel słoneczny. Ważne jest również to, że wśród zniczy tego typu możesz znaleźć modele zarówno bardziej klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. To z kolei sprawia, że masz możliwość dobrania ich idealnie do swoich potrzeb. To wszystko umożliwia z kolei producent zniczy, dla którego jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Sprawdź również: