Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Biały #1
#10 Fiolet
#11 Ciemny róż/Bordowy
#7 Żółty/Zielony
#8 Jasny brąz/Zielony
#9 Róż/Fiolet

Kalia główka kwiatowa wyrobowa K91 (17 cm)

1,60 
Cream #3
Cream C1
White

Kalia główka kwiatowa CW-1 (3 kolory) (14 cm)

1,60 
#1 Biały/Zielony
#2 Jasny fiolet
#3 Żólty Jasny
#4 Żółty/Czerwony
#5 Róż

Kalia główka kwiatowa wyrobowa MIX 1 (5 kolorów)

1,60 
#1 Zielony
#3 Różowy
#5 Fiolet
Różowo czerwony

Kalia główka kwiatowa wyrobowa MIX 2 (5 kolorów)

1,60 

Kalia główka kwiatowa wyrobowa

Sztuczna główka kwiatowa kalii to kwiat imitujący naturalną roślinę. Nadaje  się na kompozycje dekoracyjne oraz wszelkiego rodzaju bukiety. Wykonane z najwyższej jakości komponentów syntetycznych zachowuje każdy detal żywego kwiatka. Produkt pasujący do stroików oraz wieńca. Kalia to kwiat pochodzący z Afryki, ciężki do wyhodowania w Polskim ogrodzie. Jej mięsiste liście mają wygląd strzałek, natomiast kwiat znajdujący się na szczycie łodygi ma kształt kolby otoczonej płatkami przypominającej kielich. Jak to w przyrodzie – piękny wygląd oznacza niebezpieczeństwo. Kalie są trujące i mogą wywołać silne zatrucie. Na szczęście stworzono sztuczną wersję kwiatu, dzięki czemu można cieszyć nimi oczy przy okazji różnych okoliczności takich jak wesela, urodziny oraz pogrzeby.

Sztuczne wyrobowe główki kwiatu, zamiast niebezpiecznych naturalnych Kalii

Sztuczne kalie są pięknymi kwiatami o różnobarwnym kolorze między innymi białym, fioletowym i żółtym. Posiadając w domu małe dzieci lub domowe zwierzęta nie poleca się hodować Kalii z powodu jej trujących właściwości, dlatego idealnym rozwiązaniem jest zakup sztucznych kwiatów, które niczym nie ustępują żywym odpowiednikom. Na rynku można spotkać główki wyrobowe kalii, które idealnie komponują się w bukietach. Dostępne dekoracje kompozycji kwiatowych wykorzystuje się jako bukiet weselny lub używa do tworzenia wieńca pogrzebowego. Możliwości jest bardzo dużo, a kwiaty wyrobowe ze względu na swoją trwałą budowę da się wykorzystać ponownie. Sztuczne kwiaty kalii zawsze będą wyglądały świeżo – a co najważniejsze nie wymagają stałej pielęgnacji.

Sztuczne kwiaty Kalii – główka kwiatowa wyrobowa

Zadaniem sztucznych kwiatów jest imitowanie roślin żywych. Produkuje się je z tworzyw, takich jak: materiał i papier. Najpierw wycina się kształt kwiatu i poddaje się go koloryzacji. Następnie po wysuszeniu kwiaty umieszcza się w formach, które za pomocą podwyższonej temperatury nadają ostateczny kształt roślinie. Wielkość i rodzaj kwiatu uzyskuje się podczas obróbki termicznej. W przypadku główki wyrobowej jest to sam kwiat z łodygą, w środku której znajduje się drut, który ma za zadanie ułatwić formowanie bukietów i wiązanek. Kalia, sztuczne kwiaty najczęściej produkowane są jako mix kilku kolorów. Wśród których najpopularniejsze są kolory: biały, fioletowy oraz połączenie czerwonego, żółtego i zielonego. Daje to niepowtarzalną barwę przypominającą płomień. Taka główka kwiatowa w połączeniu z żywotnikiem idealnie nadaje się na wieniec pogrzebowy.