Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry

Szukasz zniczy, które będą wytrzymałe, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie? Oto i one. Znicze kapliczki, bo o nich mowa, to modele, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Są eleganckie i bardzo reprezentacyjne, a w nocy przypominają niewielkie latarenki. Jeżeli nie odpowiadają Ci plastikowe, klasyczne znicze, modele kapliczki będą najpewniej trafną decyzją.

Czym są znicze kapliczki? Jakie można znaleźć w naszej ofercie?

Znicze kapliczki to jedne z tych zniczy, które prezentują się wyjątkowo dostojnie i zapewniają niepowtarzalne wrażenia estetyczne. Wyróżniają się one prostą bryłą z dość minimalistycznymi zdobieniami, choć czasami bywają one również i bardziej dekoracyjne. Tworzą zwykle prostopadłościany, zwieńczone wyrazistą przykrywką („kapturkiem”), a z drugiej strony – stabilną podstawą. W naszej ofercie znajdziesz jednak również znicze kapliczki w bardziej organicznych formach, inspirowanych kształtem płomienia. Wszystkie ich rodzaje wykonane są zazwyczaj z przezroczystego szkła oraz innego, dodatkowego tworzywa sztucznego.

Nasza hurtownia zniczy obejmuje głównie znicze kapliczki czarne i białe, choć niekiedy natkniesz się również na brązowe. Warto dodać, że określa się je również jako „znicze latarenki kapliczki”, bowiem przypominają one niewielkie lampiony. Pewne jest to, że pięknie wyglądają zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Ważne jest również to, że niektóre znicze nowoczesne są bardziej spersonalizowane i opatrzone specjalną dedykacją np. taką, jak „Kochanej Mamie”, „Kochanemu Tacie”. Na wielu z nich widoczne są również aplikacje z motywami kwiatowymi, które wnoszą do całości nutkę elegancji. Zamiast florystycznych ozdób często widoczny jest na nich po prostu krzyż.

W zależności od swoich potrzeb możesz więc wybrać u nas bardzo wymyślne modele, jak i te bardzo proste w formie i kolorystyce. Jeżeli grób wygląda skromnie, warto postawić raczej na te bogato zdobione, natomiast jeśli stoi na nim mnóstwo różnych zniczy, z powodzeniem możesz postawić na te bardziej skromne.

Eleganckie znicze i wkłady w sklepie Fenix

Nasze ekskluzywne znicze są wykonane tak, aby pasowały do nich różne rodzaje wkładów, w tym olejowe czy parafinowe, które zapewniają piękne, naturalne światło. Olejowe wkłady lepiej sprawdzą się jesienią i zimą (w tym nawet podczas sporych mrozów), natomiast parafinowe – wiosną i latem (nawet w upały). Do większości kapliczek zniczy nadają się również wkłady LED, które dają sztuczne światło, ale za to utrzymujące się o wiele dłużej.