Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Każdemu z nas zależy na tym, aby wspomnienia o bliskich nam osobach przetrwały jak najdłużej. Chcemy uczcić ich pamięć w sposób godny i dostojny. Czy bukiet sztucznych kwiatów to dobry wybór przy upiększaniu rodzinnych grobów? Zdecydowanie tak. Poniżej dowiesz się dlaczego warto wybrać taki rodzaj dekoracji i z czym najlepiej go połączyć. 

Sztuczne hortensje najlepszym wyborem

Bukiety sztucznych kwiatów od lat stanowią podstawowy element dekoracji grobów, nie tylko podczas najważniejszych świąt i uroczystości. Jednym z najlepszych wyborów, będzie postawienie na sztuczne hortensje. Dlaczego? Bukiet sztucznych hortensji symbolizuje uczciwość i wdzięczność. Dzięki nim, możemy podkreślić szacunek dla bliskich nam osób oraz okazać wdzięczność za czas, który mogliśmy spędzić razem. Sztuczne hortensje według powszechnie znanej symboliki podkreślają również głęboką więź międzyludzką. Z praktycznego punktu widzenia, sztuczna hortensja jako bukiet jest bardzo wytrzymała na niesprzyjające czynniki pogodowe i zewnętrzne co sprawia, że długo utrzymuje piękny wygląd niezależnie od pogody czy pory roku. 

Z czym najlepiej połączyć sztuczny bukiet hortensji.

Sztuczne hortensje wyglądają jak żywe i same w sobie stanowią piękną ozdobę. Jednocześnie ich uniwersalność sprawia, że są one idealne do łączenia ich z innymi elementami. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze bardziej wyjątkowy i spektakularny efekt. Kwiaty te, wspaniale komponują się także z innymi gatunkami, takimi jak np. magnolie czy lilie. Pięknym uzupełnieniem całej dekoracji będzie zestawienie ich z wysokiej jakości zniczami, takimi jak szklane znicze artystyczne). 

Czym kierować się podczas wyboru sztucznych hortensji?

Podczas wyboru sztucznego bukietu hortensji warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego wykonane są kwiaty i gałązka. Im lepsze wykonanie, tym piękniejszy, bardziej naturalny efekt uda nam się uzyskać. Dobrze dobrane sztuczne hortensje wyglądają jak żywe i dopiero bardzo wytrawny obserwator będzie w stanie odróżnić je od świeżo ściętych kwiatów. Kolejnym ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi na kolor czy też gęstość bukietu. Tutaj wszystko zależy potrzeb i tego, czy planujemy łączyć sztuczne hortensje z innymi elementami i kwiatami, czy też planujemy skomponować bardziej monotematyczny bukiet. Dostępne jest wiele kolorów kwiatów, dlatego jest możliwość stworzenia stonowanej i jednolitej aranżacji, ale także nieco bardziej intensywnego połączenia barw.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Sztuczne kwiaty

Znicze

Znicze solarne

Wkłady do zniczy