Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#1 Róż
#13 Zielony/Róż
#2 Biały
#3 Różowy
#4 Ecru
#6 Pomarańczowy Ciemny
#8 Bordowy
#9 Pomarańczowy
Fiolet #5
Niebieski
#11 Kremowy

Bukiet sztuczny Hortensja A988 (47 cm)

30,00 
Biały
Brzoskwiniowy #11
Czerwony
Oliwkowy
Różowy

Bukiet mieszany z różą BF9 18 GAŁĄZEK 46 cm (6 kolorów)

47,90 
Fiolet
Różowy jasny

Bukiet Hortensja E546 RÓŻNE KOLORY

31,00 
Hortensja bukiet K79 B Róż/czerwony 50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 B Róż/czerwony 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)
Hortensja bukiet K79  Fiolet 50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 Fiolet 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)
Hortensja bukiet K79  Biały 50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 Biały 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)
Hortensja bukiet K79 Róż/niebieski 50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 Róż/niebieski 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)
Hortensja bukiet K79 Bordowy 50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 Bordowy 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)
Hortensja bukiet K79 Pomarańczowy  50 cm
Zamknij

Hortensja bukiet K79 Pomarańczowy 50 cm

35,55  z VAT (28,90  netto)

Każdemu z nas zależy na tym, aby wspomnienia o bliskich nam osobach przetrwały jak najdłużej. Chcemy uczcić ich pamięć w sposób godny i dostojny. Czy bukiet sztucznych kwiatów to dobry wybór przy upiększaniu rodzinnych grobów? Zdecydowanie tak. Poniżej dowiesz się dlaczego warto wybrać taki rodzaj dekoracji i z czym najlepiej go połączyć. 

Sztuczne hortensje najlepszym wyborem

Bukiety sztucznych kwiatów od lat stanowią podstawowy element dekoracji grobów, nie tylko podczas najważniejszych świąt i uroczystości. Jednym z najlepszych wyborów, będzie postawienie na sztuczne hortensje. Dlaczego? Bukiet sztucznych hortensji symbolizuje uczciwość i wdzięczność. Dzięki nim, możemy podkreślić szacunek dla bliskich nam osób oraz okazać wdzięczność za czas, który mogliśmy spędzić razem. Sztuczne hortensje według powszechnie znanej symboliki podkreślają również głęboką więź międzyludzką. Z praktycznego punktu widzenia, sztuczna hortensja jako bukiet jest bardzo wytrzymała na niesprzyjające czynniki pogodowe i zewnętrzne co sprawia, że długo utrzymuje piękny wygląd niezależnie od pogody czy pory roku. 

Z czym najlepiej połączyć sztuczny bukiet hortensji.

Sztuczne hortensje wyglądają jak żywe i same w sobie stanowią piękną ozdobę. Jednocześnie ich uniwersalność sprawia, że są one idealne do łączenia ich z innymi elementami. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze bardziej wyjątkowy i spektakularny efekt. Kwiaty te, wspaniale komponują się także z innymi gatunkami, takimi jak np. magnolie czy lilie. Pięknym uzupełnieniem całej dekoracji będzie zestawienie ich z wysokiej jakości zniczami, takimi jak szklane znicze artystyczne). 

Czym kierować się podczas wyboru sztucznych hortensji?

Podczas wyboru sztucznego bukietu hortensji warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego wykonane są kwiaty i gałązka. Im lepsze wykonanie, tym piękniejszy, bardziej naturalny efekt uda nam się uzyskać. Dobrze dobrane sztuczne hortensje wyglądają jak żywe i dopiero bardzo wytrawny obserwator będzie w stanie odróżnić je od świeżo ściętych kwiatów. Kolejnym ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi na kolor czy też gęstość bukietu. Tutaj wszystko zależy potrzeb i tego, czy planujemy łączyć sztuczne hortensje z innymi elementami i kwiatami, czy też planujemy skomponować bardziej monotematyczny bukiet. Dostępne jest wiele kolorów kwiatów, dlatego jest możliwość stworzenia stonowanej i jednolitej aranżacji, ale także nieco bardziej intensywnego połączenia barw.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Sztuczne kwiaty

Znicze

Znicze solarne

Wkłady do zniczy