Strona główna / Akcesoria

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Tradycyjne, lane znicze niemal w całości zniknęły już z naszych cmentarzy. Zamiast nich zaczęły pojawiać się jednorazowe parafinowe wkłady, które niemal całkowicie wyparły pierwotny produkt. Obecnie niesłabnącą popularnością cieszą się alternatywne rozwiązania zasilane energią elektryczną. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie Państwo w naszym dziale akcesoriów.

Akcesoria do zniczy FENIX – bogaty wybór

Wraz z rozwojem i zmianą decyzji konsumenckich coraz częściej na grobach naszych bliskich zaczynają pojawiać się wkłady elektryczne. Te dostępne są w różnorodnej formie. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór spośród m.in. światła pamięci czy imitacji świec LED. Pierwsze z nich dostępne są w różnokolorowych barwach, co pozwala na swobodny dobór względem znicza. Dzięki temu możliwe jest podkreślenie wyjątkowego wyglądu zewnętrznego zdobienia, ze względu na lepsze podkreślenie koloru elektrycznego płomienia. Z kolei świece LED niemal do złudzenia przypominają tradycyjną świecę woskową. To zdecydowanie doskonały wybór dla wszystkich tradycjonalistów. Z oddali ten produkt niemal niczym nie różni się od pierwotnych rozwiązań. Wszystko dzięki poruszającemu się płomieniowi, który oddaje efekt rzeczywistego płomienia. Przy tym zachowuje ciepły wygląd i oczekiwany efekt.

Akcesoria do zniczy – nie tylko na cmentarz

Wspomniane wcześniej świece LED to doskonały wybór nie tylko na groby bliskich. Dzięki wyglądowi imitującemu tradycyjne świece woskowe, z powodzeniem mogą być użytkowane w domach czy ogrodach. Dzięki zasilaniu elektrycznemu, bez żadnych przeciwwskazań mogą być użytkowane na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy będą umieszczone samodzielnie czy np. w ogrodowych lampionach. Doskonale podkreślą charakter wieczornego relaksu. Z kolei w mieszkaniu będą wspaniałym uzupełnieniem dla ozdób znajdujących się koło kominka czy innych stref wartych podkreślenia. Z pewnością spodobają się wszystkich tym, którym marzy się oryginalna instalacja.

Oryginalne akcesoria do zniczy – pozostała oferta

Przedstawiamy Państwu w naszej ofercie nie tylko elektryczne wkłady do zniczy, ale także wszelkie niezbędne akcesoria, które będą nieodłącznym elementem zarówno każdej wizyty na grobach naszych bliskich, jak i świąt okolicznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z efektywnymi zapalarkami, które ułatwią odpalanie tradycyjnych zniczy czy domowych świec. Polecamy także Państwa uwadze m.in. zapałki zniczowe w wersji krótkiej i długiej, które ułatwią odpalanie zniczy z długą szyjką.

Zobacz też inne kategorie w naszym sklepie:

Sztuczne kwiaty

Niepowtarzalne znicze

Tanie znicze

Bukiety kwiatowe