Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Znicz szklany w ażurowej obudowie Siatka
Zamknij

Znicz szklany w ażurowej obudowie Siatka

57,50  z VAT (46,75  netto)
-30%
Znicz szklany Rosa M Srebro (30cm)
Zamknij

Znicz szklany Rosa M Srebro (30cm)

17,99  z VAT (14,63  netto)
-30%
Znicz szklany ZTP7 (29cm)
Zamknij

Znicz szklany ZTP7 (29cm)

15,33  z VAT (12,46  netto)
-30%
Znicz szklany ZKL2 (29cm)
Zamknij

Znicz szklany ZKL2 (29cm)

15,92  z VAT (12,94  netto)
-30%
Okazały znicz szklany na wkład S677 Wazon (37cm)
Zamknij

Okazały znicz szklany na wkład S677 Wazon (37cm)

25,55  z VAT (20,77  netto)

Znicz szklany Ombre 070 (35 cm) 5 kolorów

19,99 
-10%
Znicz szklany ZWZ KULA (34 cm)
Zamknij

Znicz szklany ZWZ KULA (34 cm)

26,99  z VAT (21,94  netto)
-27%
Sułtan – 32 cm – elegancki znicz na wkład (złoto)
Zamknij

Sułtan – 32 cm – elegancki znicz na wkład (złoto)

64,99  z VAT (52,84  netto)
-27%
Sułtan - 32 cm - elegancki znicz na wkład (srebro)
Zamknij

Sułtan – 32 cm – elegancki znicz na wkład (srebro)

64,99  z VAT (52,84  netto)

Artystyczny znicz szklany na wkład Vitral złoty

74,80  z VAT (60,81  netto)

Artystyczny znicz na wkład Maroko srebrny

79,99 

Zależy Ci na wyjątkowym upamiętnieniu bliskiej osoby? Nasze ekskluzywne znicze są trwałe i eleganckie, a do tego odporne na różne warunki atmosferyczne. Doskonale zachowane proporcje łączą się w tym przypadku z klasycznym lub bardziej nowoczesnym designem. To z kolei sprawia, że przyciągają one wzrok i trudno jest ich nie zauważyć. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom cechują się one także dużą żywotnością.

Znicze ekskluzywne – dlaczego warto o nie zadbać?

Grób ukochanej osoby to miejsce wyjątkowe. Warto więc nadać mu unikalną oprawę. Tak jak dużą uwagę przywiązujemy do wyglądu nagrobka, regularnie myjąc go i sprzątając, tak i powinniśmy wybierać te znicze, które będą jego idealnym jego dopełnieniem, np. w połączeniu z pięknymi kwiatami, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Czym wyróżniają się ekskluzywne znicze?

Ekskluzywne znicze (szklane i nie tylko) powinny wyróżniać się swoim wyglądem. Wśród nich znajdziesz m.in. artystyczne modele z główną częścią w kształcie motyla czy heksagonu. Co więcej utrzymane są one w wielu barwach, w tym w bieli, złocie, zieleni, szarościach czy jeszcze w innych, rozmaitych konfiguracjach kolorystycznych. Na niektórych z nich możemy zauważyć motywy kwiatowe, serduszka oraz geometryczne wzory, które nadają całości niepowtarzalnego uroku.

Ekskluzywne znicze wykonane są one również z trwałych, wytrzymałych materiałów, które chronią znajdujący się w nich wkład przed śniegiem i deszczem. Dzięki nim znicze doskonale odgrywają swoją rolę przez długi czas. Na niektórych z nich znajduje się dodatkowo dedykacja, taka jak np. „Pokój Tobie”.  Ekskluzywne znicze w sklepie internetowym Fenix spełniają wszystkie wymienione kryteria. Dodajmy, że dzięki ich designowi i starannemu wykonaniu możemy upamiętnić bliskich tak, jak to zasługują.

Nasze znicze artystyczne oraz znicze ekskluzywne dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wszystkie modele tego typu wyróżniają się nienaganną estetyką, a ich blask wprowadza spokój i kreuje niezwykle kameralną atmosferę, pełną szacunku i czci. Sprawdź również znicze kapliczki.

Inne znicze w naszej ofercie

Interesują Cię tanie znicze? Zależy Ci przede wszystkim na cenie? Jeśli tak, również mamy coś dla Ciebie. Nasza hurtownia zniczy oferuje wiele ich rodzajów, dlatego z łatwością znajdziesz modele, które będą nietuzinkowym, a zarazem wzruszającym sposobem upamiętnienia danej osoby. A może interesują Cię znicze solarne? Jeśli tak, również mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – bez problemu znajdziesz je wśród innych, naszych produktów. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich bliskich.