Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Biały #1
Czerwony #3
Czerwony #4
Fiolet #2
Różowy #5

Anturium główka wyrobowa L037B (15 cm)

1,00 

Anturium główka kwiatowa wyrobowa

Anturium to najczęściej czerwonolistna roślina, pochodząca z wysp kanaryjskich oraz lasów Ameryki Środkowej. Ich kwiatostany przypominają łódkę lub serce zakończone ogonkiem, stąd wzięła się ich nazwa: kwiat z ogonkiem. Sztuczne wersje anturium praktycznie nie odbiegają wyglądem od oryginału, wręcz dla niewprawionego oka, można nie odróżnić żywego od syntetycznego kwiatu. Anturium charakteryzuje się wyjątkowym pięknem, najczęściej spotykane w kolorze czerwonym, białym oraz różowym. Anturium główka kwiatowa wyrobowa idealnie pasuje do bukietów ślubnych oraz dekorowania sali pod różne uroczystości. Sprawdzi się również w domu i mieszkaniu, dodając szyku i elegancji wnętrzom.

Informacje o symbolice kwiatów anturium

Każdy kwiat o  wyjątkowej urodzie coś symbolizuje. Anturium zostało nazwane kwiatem gościnności. Wypełnione rośliną wazony, dumnie witały gości odwiedzających rodziny i przyjaciół. We współczesnej florystyce oznacza, również szczęście i obfitość. Również kolory kwiatu mają swoje znaczenie jak w przypadku najpopularniejszej róży. Czerwony kolor anturium oznacza miłość i pasję, dodatkowego wrażenia dodaje kształt rośliny, który przypomina serce. Biały kwiat symbolizuje czystość i niewinność, co czyni kwiat idealnym dodatkiem do ślubnych ceremonii. Różowe anturium symbolizuje delikatność i kobiecość.

Sztuczny kwiat anturium

Anturium główka kwiatowa wyrobowa jest produktem syntetycznym dostępnym w naszym sklepie internetowym. Wśród kwiatów sztucznych wyróżnia się nieskazitelnym wykonaniem oraz dbałością o każdy detal. Tak by odróżnienie go od żywej rośliny było bardzo trudne. Dekoracje tworzone przy użyciu anturium charakteryzują się elegancją i pięknem. Syntetyczne produkty zazwyczaj można kupić w postaci główki wyrobowej, którą można wpleść w bukiet. Różne kolory produktów, są używane w zależności od uroczystości i intencji wręczającego. Czasami są to śluby, a czasami pogrzeby.

Główka wyrobowa, produkt wielokrotnego użytku

Największymi zaletami sztucznych kwiatów jest ich trwałość oraz całoroczny piękny wygląd. Nie trzeba ich podlewać, tylko od czasu do czasu przetrzeć z kurzu. Obecnie sztuczne kwiaty to bardzo częsty wybór florystów i dekoratorów wnętrz. Kwiaty zazwyczaj występują w formie główek wyrobowych, które są wplatane w bukiety na różne okazje. Syntetyczne rośliny po uroczystości można rozdzielić i wykorzystać do następnej zaplanowanej uroczystości. Sztuczne kwiaty przy odpowiedniej dbałości mogą służyć długie lata i dalej prezentować się zjawiskowo.