Strona główna / Kwiaty sztuczne / Kwiaty w doniczce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Dekoracyjna trawa w wiązce A0072
Zamknij

Dekoracyjna trawa w wiązce A0072

75,00  z VAT (60,98  netto)
Dekoracyjna trawa w doniczce 1728_G
Zamknij

Dekoracyjna trawa w doniczce 1728_G

50,00  z VAT (40,65  netto)
Dekoracyjna trawa w doniczce Papirus A0240
Zamknij

Dekoracyjna trawa w doniczce Papirus A0240

85,00  z VAT (69,11  netto)
Trawa w doniczce Z225
Zamknij

Trawa w doniczce Z225

54,00  z VAT (43,90  netto)
-17%
Sukulent w ceramicznej doniczce
Zamknij

Sukulent w ceramicznej doniczce

4,90  z VAT (3,98  netto)

Pielęgnacja roślin ozdobnych to zajęcie, które nierzadko wymaga wiele czasu oraz uwagi. Dbałość o zapewnienie odpowiedniego stanu kwiatów i innych roślin może wiązać się z pewnymi uciążliwościami – a zarazem trudno wyobrazić sobie, by dekoracje roślinne zdobiące domowe przestrzenie czy zastosowane poza pomieszczeniami (np. na grobach bliskich osób) mogły znajdować się w złym stanie. Chcąc znaleźć ozdoby roślinne, które zawsze i w każdym miejscu będą nienagannie się prezentować, warto sprawdzić, jakie sztuczne kwiaty w doniczce przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu.

Kwiaty sztuczne w doniczce – ozdoby najwyższej klasy

Sztuczne kwiaty doniczkowe – np. w eleganckich, szklanych osłonkach – jakie można znaleźć w sklepie Fenix, cechuje zastosowanie wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich wielorakie, godne docenienia zalety. Z jednej strony – oferowane sztuczne storczyki w różnych barwach czy sukulenty doskonale imitują prawdziwe, żywe rośliny. Zarazem nasze mniejsze i duże sztuczne kwiaty w doniczce są bardzo wytrzymałe i odporne na negatywny wpływ różnych zewnętrznych czynników – np. pogodowych.

Sztuczne storczyki w doniczce Hurtownia Fenix

Nasze propozycje sztucznych roślin ozdobnych doskonale sprawdzą się w wielu miejscach. Kwiaty doniczkowe, jakie oferujemy, to przede wszystkim sztuczne storczyki – białe, różowe czy żółto-różowe – o wysokości ok. 35cm.  Ale można u nas znaleźć i stylowe imitacje sukulentów, pozwalające w dyskretny sposób dodać klimatu domowym pomieszczeniom, oraz szereg innych, gustownych ozdób roślinnych – np. sztuczne bukiety czy pojedyncze kwiaty, znakomicie imitujące wiele popularnych gatunków. Zapraszamy do dokładnego prześledzenia naszego asortymentu, niezależnie od tego, gdzie mają zostać zastosowane sztuczne rośliny – można u nas znaleźć zarówno eleganckie, sztuczne kwiaty w doniczce na cmentarz, jak i imitacje roślin, które posłużą aranżacji mieszkania czy ogrodu.

Hurtownia Fenix – sztuczne kwiaty w doniczce i wiele innych artykułów

Kompleksowa oferta naszego sklepu sprawia, że bez trudu można u nas odnaleźć wiele przykuwających uwagę rozwiązań. Dysponujemy m.in. bardzo zróżnicowanym wyborem akcesoriów pozwalających w pożądany sposób przyozdobić groby swoich bliskich – obok dekoracji roślinnych, takich jak np. sztuczne storczyki w doniczce na cmentarz, polecamy również, m.in., szklane znicze o unikatowym wzornictwie. Zachęcamy także do sprawdzenia innych kategorii naszego sklepu oraz do kontaktu z nami – pomożemy w skompletowaniu zamówienia.

Zobacz również inne kategorie:

Sztuczny storczyk gałązka

Róże na cmentarz

Storczyk sztuczny gałązka