Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Pokaż
Wyświetl 9 24 36

Kwiaty od zawsze towarzyszyły nam w trakcie przeróżnych świąt. Obdarowujemy nimi bliskie nam osoby od wieków i wiele wskazuje na to, że ten zwyczaj jeszcze długo się nie zmieni. Bukiet sztucznych róż pozwoli Ci uczcić pamięć Twoich najbliższych i będzie pięknie się prezentować na nagrobku przez wiele miesięcy.

Bukiety ze sztucznych róż na cmentarz

Kwiaty stanowią jeden z najbardziej tradycyjnych podarunków od dekad. Charakteryzuje je ponadczasowe piękno, które nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak naturalne rośliny szybko przestają wyglądać estetycznie i stają się bezwartościowym odpadem. Sztuczne bukiety róż z naszego asortymentu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, by mogły zdobić pomniki Twoich najbliższych przez najbliższych kilkanaście miesięcy. Udało nam się połączyć tradycyjne piękno kwiatów z niezwykłą wytrzymałością i atrakcyjną ceną. Było to możliwe dzięki współpracy najlepszych specjalistów, którzy wykorzystali nowoczesne metody produkcji. Nasze produkty już na etapie projektu zostały wykonane z myślą o Twoich potrzebach.

Skąd popularność bukietów róż sztucznych?

Bukiety róż sztucznych pojawiły się na cmentarnych nagrobkach w poprzednim wieku, a ich popularność stale rośnie. Dlaczego? Przede wszystkim są niesamowicie piękne i co najważniejsze nie sposób odróżnić ich od naturalnych odpowiedników. Poza tym są jedną z najkorzystniejszych cenowo form zdobienia nagrobków. Jednorazowa inwestycja w dobrej jakości sztuczny bukiet róż sprawi, że zapomnimy o wydatkach na świeże kwiaty na okres kilku lub nawet kilkunastu miesięcy. Poza tym takie rozwiązanie jest niezwykle ekologiczne. Sztuczne kwiaty mogą nam służyć niezwykle długo, po czym zostać ponownie przetworzone, podczas gdy ich naturalne odpowiedniki po kilku dniach zaczynają stanowić problematyczny odpad. 

Bogata paleta barw sztucznych bukietów róż

Wybór odpowiedniego bukietu róż sztucznych z naszego asortymentu nie jest najprostszym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy setki kompozycji różniących się między sobą wzorami i kolorami. Jeśli wybieramy się na pogrzeb osoby, która nie należała do naszej najbliższej rodziny najlepiej  wybrać bukiet mieszany w stonowanych kolorach delikatnego różu i bieli, na przykład wersję składającą się z róż, czosnku ozdobnego i liści paproci. W przypadku gdy jesteśmy główną osobą dbającą o grób i widzimy, że nie ma na nim żadnych charakterystycznych elementów, możemy postawić na sztuczne bukiety róż w mocnych kolorach fioletu lub pomarańczy.