Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36
Biały
Czerwony
Ecru/róż
Pomarańczowy
Różowy jasny
Zółty

Bukiet Róża z dalią H377 (34 cm) 6 kolorów

32,00 
Biały
Fiolet jasny
Fuksja
Pomarańczowy
Różowy
Różowy jasny
Zółty
Żółty jasny

Bukiet róż z goździkiem 1741

22,70 
Biały
Czerwony
Kremowy
Różowy
Różowy ciemny
Różowy jasny

Bukiet różyczek H232 -Różne kolory- (25 cm)

9,70 
Biały
Kremowy
Różowy
Różowy ciemny
Różowy jasny
Zółty

Bukiet 6 Róż E582B

29,70 
Biały
Czerwony
Fuksja
Pomarańczowy
Pomarańczowy jasny
Różowy

Bukiet 15 róż Krople rosy Z001B

49,30 
Img 3964
Zamknij

Bukiet 12 Różyczek 0704A-1 Żółty jasny (38cm)

6,00 
Biały
Czerwony
Ecru
Fiolet
Pomarańczowy
Różowy

Bukiet wysoki RÓŻ 67 cm! H242A (Różne kolory)

39,95 
Img 3625
Zamknij

Bukiet X158 Róża z dodatkami (pomarańczowy)

9,50 
Biały
Brzoskwiniowy
Fiolet jasny
Kremowy
Różowy
Różowy jasny

Bukiet J107 Róża, Storczyk, Czosnek ozdobny (40cm)

35,10 
Img E8582
Zamknij

Bukiet Róż wysokich KDGL1034 Żółty (46cm)

12,75 
Img E8594
Zamknij

Bukiet Róż wysokich KDGL1034 Biały (46cm)

12,75 
Img E8590
Zamknij

Bukiet Róż wysokich KDGL1034 Kremowy (46cm)

12,75 

Kwiaty od zawsze towarzyszyły nam w trakcie przeróżnych świąt. Obdarowujemy nimi bliskie nam osoby od wieków i wiele wskazuje na to, że ten zwyczaj jeszcze długo się nie zmieni. Bukiet sztucznych róż pozwoli Ci uczcić pamięć Twoich najbliższych i będzie pięknie się prezentować na nagrobku przez wiele miesięcy.

Bukiety ze sztucznych róż na cmentarz

Kwiaty stanowią jeden z najbardziej tradycyjnych podarunków od dekad. Charakteryzuje je ponadczasowe piękno, które nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak naturalne rośliny szybko przestają wyglądać estetycznie i stają się bezwartościowym odpadem. Sztuczne bukiety róż z naszego asortymentu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, by mogły zdobić pomniki Twoich najbliższych przez najbliższych kilkanaście miesięcy. Udało nam się połączyć tradycyjne piękno kwiatów z niezwykłą wytrzymałością i atrakcyjną ceną. Było to możliwe dzięki współpracy najlepszych specjalistów, którzy wykorzystali nowoczesne metody produkcji. Nasze produkty już na etapie projektu zostały wykonane z myślą o Twoich potrzebach.

Skąd popularność bukietów róż sztucznych?

Bukiety róż sztucznych pojawiły się na cmentarnych nagrobkach w poprzednim wieku, a ich popularność stale rośnie. Dlaczego? Przede wszystkim są niesamowicie piękne i co najważniejsze nie sposób odróżnić ich od naturalnych odpowiedników. Poza tym są jedną z najkorzystniejszych cenowo form zdobienia nagrobków. Jednorazowa inwestycja w dobrej jakości sztuczny bukiet róż sprawi, że zapomnimy o wydatkach na świeże kwiaty na okres kilku lub nawet kilkunastu miesięcy. Poza tym takie rozwiązanie jest niezwykle ekologiczne. Sztuczne kwiaty mogą nam służyć niezwykle długo, po czym zostać ponownie przetworzone, podczas gdy ich naturalne odpowiedniki po kilku dniach zaczynają stanowić problematyczny odpad. 

Bogata paleta barw sztucznych bukietów róż

Wybór odpowiedniego bukietu róż sztucznych z naszego asortymentu nie jest najprostszym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy setki kompozycji różniących się między sobą wzorami i kolorami. Jeśli wybieramy się na pogrzeb osoby, która nie należała do naszej najbliższej rodziny najlepiej  wybrać bukiet mieszany w stonowanych kolorach delikatnego różu i bieli, na przykład wersję składającą się z róż, czosnku ozdobnego i liści paproci. W przypadku gdy jesteśmy główną osobą dbającą o grób i widzimy, że nie ma na nim żadnych charakterystycznych elementów, możemy postawić na sztuczne bukiety róż w mocnych kolorach fioletu lub pomarańczy.

Zobacz również inne kategorie:

Znicze artystyczne

Sztuczne bukiety kwiatów

Ładne znicze na cmentarz

Wkłady elektryczne do znicza