Strona główna / Znicze szklane / Znicze szklane zalewane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry

Znicz zalewany L430 (13 cm)

6,00  z VAT (4,88  netto)

Zestaw 23szt – Znicz zalewany L210 „Kacperek” (10 cm)

68,77  z VAT (55,91  netto)
Znicz zalewany "Serce" czerwony S20 (28cm)
Zamknij

Znicz zalewany „Serce” czerwony S20 (28cm)

19,75  z VAT (16,06  netto)
Biały
Czerwony

Znicz zalewany S3 (25cm)

19,80 
Czerwony

Znicz zalewany S2 (19cm)

22,50 

Znicze otwarte szklane – Znicze zalewane

Pogrzeb stanowi swoisty hołd składany zmarłemu, z tego też względu kluczową rolę odgrywa wybór odpowiednich zniczy, podkreślających wyjątkową wagę bliskiej osoby. Jeśli Twoim priorytetem jest najwyższa jakość, solidne wykonanie oraz niepowtarzalne efekty wizualne, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

Znicze zalewane – sklep internetowy stawiający na najwyższą klasę wykonania oraz unikalny styl

Znicze zalewane wyróżniają się swoją niezwykle klasyczną i elegancką formą, będąc inspirowane tradycyjnymi zniczami ceramicznymi. Stanowią one połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnością, prezentując się z jednej strony gustownie, a z drugiej oryginalnie. Charakteryzują się zarówno prostym, oszczędnym w środkach kształtem, standardową kolorystyką, jak i bogatymi zdobieniami, dopełniającymi całość.

Znicze szklane zalewane odkryte – niepowtarzalna atmosfera i nuta tajemniczości

Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym charakterze, a także bezprecedensowej elegancji połączonej ze stylową klasyką, znicze otwarte staną się pierwszorzędnym rozwiązaniem, dostosowanym idealnie do Twoich potrzeb. Szklany znicz otwarty to zarówno prostota w postaci idealnie przezroczystego, delikatnie barwionego szkła, jak i bogactwo form przekazu, uzyskane dzięki wielości metod zdobienia. Bezprecedensowego stylu nadadzą zarówno motywy religijne, takie jak krzyże czy anioły, jak i subtelne kwiatowe zdobienia.

Znicz otwarty – niebanalna alternatywa dla tradycyjnych zniczy

Jeśli cenisz sobie alternatywne, niebanalne rozwiązania, polecamy znicze zalewane odkryte. Główną rolę odgrywa tutaj gustownie prezentujący się knot, a także fantazyjne zdobienia. Znicze otwarte stanowią synonim elegancji oraz klasy, z powodzeniem wysuwając się na pierwszy plan, dopełniając klimat pozostałych ozdób, takich jak sztuczne kwiaty czy wiązanki.

Wybierz znicz dostosowany do swoich potrzeb – szeroki wybór unikalnych rozwiązań dla każdego z klientów

W naszej szerokiej i zróżnicowanej ofercie każdy z zainteresowanych znajdzie znicz w perfekcyjny sposób dostosowany do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy cenisz sobie klasyczne, a może nieco bardziej nowoczesne rozwiązanie, u nas w pewnością znajdziesz model, wpisujący się w Twoje gusta. Do Twojej dyspozycji pozostają między innymi standardowe znicze szklane na wkład w rozmaitych formach, znicze solarne, wyróżniające się niecodziennymi designem, starannie dekorowane, a także znicze artystyczne, przeznaczone dla entuzjastów awangardowych rozwiązań.