FAQ

Jeżeli nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na poszukiwane pytanie, zapraszamy do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.

Ze względu na to, że parafina jest w kubeczkach, nie ma możliwości aby podczas wypalania kapała na znicze. Nasze wkłady wypalają się do końca, nie pozostawiając śladu.

Ze względu na to, że znicze lubią się tłuc, zabezpieczane są podwójnie z ogromną dbałością. W związku z tym, nie jesteśmy w stanie wysyłać zniczy paczkomatem, bo ze względu na ilość zabezpieczenia gabaryt opakowań wychodzi poza limity paczkomatów.

Zakupy w naszym sklepie opłacimy za pomocą bramki płatności wybieranej przy finalizacji zamówienia. Istnieje również opcja płatności za pobraniem.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 staramy się wysyłać tego samego dnia. Wyjątkiem są weekendy, bo w te dni nie pracujemy. W wyjątkowych sytuacjach przy dużej ilości zamówień w weekend, wysyłka zamówień złożonych w poniedziałek może wydłużyć się o jeden dzień roboczy. Paczka dociera do klienta średnio w 24h od wysłania.

Dokładny czas palenia podany jest na etykiecie. Zmienną są warunki pogodowe. Przy dobrej pogodzie, czas palenia może wydłużyć się od kilku do kilkunastu godzin.

Każdy z naszych zniczy posiada standardowy wkład. Czas jego palenia podany jest na etykiecie na spodzie znicza. Po jego wypaleniu bez problemu można wymienić na inny. Średnice otworów w zniczach są standardowe, więc bez problemu można dopasować nowy wkład.