Strona główna / Znicze szklane

Wyświetlanie 1–12 z 165 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Dlaczego wciąż popularne są szklane znicze? Jak one wyglądają? Wygląd znicza wiele może powiedzieć o osobie kupującej go, dlatego też postaramy się w wam w jasny i czytelny sposób przedstawić nowoczesne i eleganckie znicze szklane, dzięki czemu będziecie wiedzieli, jakie będą najlepsze na groby bliskich wam osób.

Nowoczesne szklane znicze FENIX

Czym są nowoczesne szklane znicze? Bardzo często są bogate w różnego rodzaju wzory takie jak na przykład krzyże, kwiaty czy też anioły. Mają one na celu podkreślenie wyjątkowego designu danego znicza. Obecnie na rynku są dostępne znicze w różnych rozmiarach i o różnym kształcie. Jedne na przykład mają kształt pionowy, podobny do swego rodzaju wieży, inne z kolei wyglądają nieco jak swego rodzaju kule. Jeżeli chodzi o rozmiar to pamiętajmy że znicz szklany duże jest w stanie zmieścić większy wkład, a przez to na przykład będzie się on dłużej palił. Nowoczesne szklane znicze to połączenie eleganckiego wyglądu, z wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że znicz pęknie na przykład pod wpływem temperatury. Z kolei, jeżeli chodzi o wygląd, to dzięki dużemu wyborowi, jaki oferuje firma FENIX, to z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdziemy coś co będzie nam odpowiadało.

Czy warto kupować nowoczesne szklane znicze?

Oczywiście, że tak. Dzięki prawidłowemu podejściu projektantów łączą one cechy zarówno funkcjonalne, takie jak na przykład łatwe mycie czy też możliwość wymiany wkładów, z bogatą eleganckością. Tak naprawdę nie jeden znicz to małe dzieło sztuki. Jeżeli dodamy do tego ich stosunkowo niską cenę, to tak naprawdę tanim kosztem będziemy w stanie znacząco poprawić wygląd grobu bliskiej nam osoby. Ponadto mogą być one świetnym dodatkiem do różnego rodzaju stroików takich jak na przykład stroiki bożonarodzeniowe czy też wielkanocne. Jeżeli zdecydujemy się na zakup takiego znicza, to wielce prawdopodobne, że posłuży on nam latami, co z kolei pozwoli zaoszczędzić nam pieniądze. Jako producent oferujemy tanie znicze, które przedstawiają wysoką jakość.

Wyjątkowe znicze szklane FENIX

Obecnie wcale nie musimy kupować jednakowo wyglądających, nieestetycznych zniczy. Jeżeli tylko chcemy, to możemy bez problemu kupić takie znicze dla naszych bliskich, jakie nam się spodobają. Warto przy tym jednak nie tylko kierować się ceną, ale również jakością wykonania danego znicza, dzięki czemu będzie on zarówno trwały, funkcjonalny, a jak i przede wszystkim elegancki.  Szukając tego rodzaju zniczy, warto sprawdzić ofertę producenta FENIX. Bogaty asortyment  sprawia, że każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie, posiadamy: znicze białe eleganckie, znicze szklane duże kule, duże znicze szklane i wiele innych zniczy na cmentarz.

Znicze szklane – od jakiej kwoty obowiązuje darmowa dostawa?

Wszystkie zamówienia powyżej 250zł są wysyłane na nasz koszt. Wyjątkiem są zamówienia hurtowe paletowe, wtedy stawki ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Jakie znicze znajdują się w sklepie internetowym?

Oferujemy różnorodny asortyment w naszym sklepie internetowym. Znajdują się nowoczesne znicze na cmentarz w różnym rozmiarze i odmiennej formie. Znajdziesz tutaj znicze eleganckie, znicze duże oraz wysokie. Nowością w naszym sklepie są znicze solarne.