Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Baterie litowe ROCKET CR2032  guzikowe 3V opakowanie 5 szt
Zamknij

Baterie litowe ROCKET CR2032 guzikowe 3V opakowanie 5 szt

7,50  z VAT (6,10  netto)
Bateria litowa ROCKET CR2032  guzikowa 3V 1 szt
Zamknij

Bateria litowa ROCKET CR2032 guzikowa 3V 1 szt

1,50  z VAT (1,22  netto)
Baterie alkaiczne MEGACELL LR6 AA 1,5V 4 sztuki
Zamknij

Baterie alkaiczne MEGACELL LR6 AA 1,5V 4 sztuki

6,00  z VAT (4,88  netto)
Baterie alkaiczne MEGACELL LR03 AAA 1,5V 4 sztuki
Zamknij

Baterie alkaiczne MEGACELL LR03 AAA 1,5V 4 sztuki

6,00  z VAT (4,88  netto)
Baterie SEGALMEX R03 AAA 1,5V 4 sztuki
Zamknij

Baterie SEGALMEX R03 AAA 1,5V 4 sztuki

2,20  z VAT (1,79  netto)

Czy chcesz, by znicz, ustawiony na nagrobku bliskiej osoby świecił nieprzerwanie przez wiele dni, niezależnie od warunków pogodowych? Dziś jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, umożliwiającym zastosowanie akcesoriów na baterie. Od tej chwili nie musisz martwić się o wymianę wkładów w zniczach co kilka dni. Wysokiej jakości, wydajne baterie zapewniają bardzo długi czas świecenia wkładu, nawet do 90 dni od uruchomienia. 

Bateria AA i bateria AAA -najpopularniejsze, niezbędne, niezawodne

W ofercie baterii znajdują się uniwersalne w zastosowaniu baterie AA oraz AAA, zapewniające sprawne działanie niezależnie od sytuacji oraz warunków pogodowych. Popularne rozmiary baterii pozwalają dopasować je do urządzeń typu wkłady elektryczne oraz LEDowe figurki, zmieniające kolor podczas świecenia. Dzięki wysokiej jakości bateriom wkłady działają bardzo długo, zachwycając niezawodnością oraz doskonałym efektem wizualnym. Praktyczne baterie dostępne są w atrakcyjnych cenach, umożliwiającym nieustanne użytkowanie wkładów elektrycznych oraz świecących, dekoracyjnych przedmiotów, doskonale sprawdzających się jako dodatek lub alternatywa dla tradycyjnych zniczy.  

Baterie alkaiczne i cynkowo-węglowe w zestawach

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne baterie alkaiczne oraz cynkowo-węglowe, umożliwiające maksymalną wydajność świecenia urządzeń ledowych oraz elektrycznych. Dzięki bateriom, sprzedawanym w praktycznych zestawach nie musisz martwić się o ich brak. Zachęcamy do zakupu kilku zestawów baterii, gwarantujących sprawne działanie urządzeń przez dłuższy czas. Jesteśmy przekonani, że posiadanie baterii na zapas pozwoli Ci bez ograniczeń dysponować działającymi na baterie urządzeniami. Wybierz baterie aa oraz baterie aaa, by mieć pewność zastosowania ich w każdej sytuacji. 

Wydajne baterie dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu

Wiele urządzeń działa na baterie. Podobnie jak wkłady elektryczne, które możemy umieścić w tradycyjnych, szklanych zniczach. Oferujemy wydajne baterie, dostępne w praktycznych zestawach dla Twojej wygody oraz bezpieczeństwa stosowania. Nie musisz szukać zapalniczki, by uruchomić tradycyjny wkład. Baterie wystarczy umieścić w dedykowanej komorze urządzenia i włączyć je w tryb działania. Nic prostszego, a efekt wizualny będzie zachwycał nie tylko w nocy, ale i w pochmurne dni. Wybieraj nowoczesne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania, aby Twój wkład w doskonały wygląd nagrobka był zauważalny. Wiemy, że najważniejsza jest dla Ciebie pamięć o najbliższych. Zapewnij im niegasnący płomień swoich myśli i pamięci.