Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#1 Czerwony
#2 Kremowy róż
#3 Pomarańczowy
#4 Ecru
#8 Żółty

Tulipan w bukiecie J231 (50 cm)

31,99 
#1 Czerwony
#2 Biały
#3 Żólty Jasny
#4 Jasny fiolet
#5 Róż
#6 Pomarańczowy Ciemny

Tulipan Bush bukiet x 9 J159A (30 cm)

14,50 
#1 Czerwony
#6 Jasny fiolet
Ecru #5
Żółty #4

Tulipan bukiet x 12 G012 (42 cm)

21,58 
#1 Pomarańczowy
#2 Czerwony
#4 Żółty
#5 Róż
Biały #3

Tulipan bukiet x 9 G011 (40 cm) 6 kolorów

16,70 
Tulipan w bukiecie 7 szt. T89 45 cm (Pomarańczowy)
Zamknij

Tulipan w bukiecie 7 szt. T89 45 cm (Pomarańczowy)

11,30  z VAT (9,19  netto)

Kompozycje z tulipanów sztucznych

Bukiety z tulipanów sztucznych stają się coraz popularniejsze. Ich niewątpliwą zaletą, jest wysoka trwałość, która pozwala na utrzymanie wysokich walorów estetycznych przy niekorzystnych warunkach pogodowych, których nie da uniknąć się na cmentarzu. Narażenie na opady i wiatr powoduje, że kwiaty powinny być wytrzymałe, a jednocześnie nie ustępować estetycznie kwiatom świeżym.

Bukiet ze sztucznych tulipanów na cmentarz

Nie ulega wątpliwości, że bukiet sztucznych tulipanów jest najlepszym wyborem w przypadku, gdy poszukujemy wiązanek na groby. Duży wybór kolorystyczny oferowanych bukietów sprawia, że nawet zwolennicy kwiatów świeżych będą w stanie zaspokoić swoje gusta estetyczne. W ofercie sklepu znajduje się bukiet tulipanów sztucznych składający się z pięciu, siedmiu lub dziewięciu kwiatów o różnych długościach. Tak duży i zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie propozycję dla siebie. Warto zauważyć, że znicze szklane i bukiety ze sztucznych tulipanów sprawiają, że nagrobki wyglądają godnie i z należnym im szacunkiem.

Bukiet sztucznych tulipanów w dogodnym kolorze

W ofercie sklepu są bukiety z tulipanów sztucznych w kolorach: fioletowym, różowym, żółtym, herbacianym, pomarańczowym, ecru, czerwonym i białym. Tak duży wybór kolorów sprawia, że z łatwością dobierzemy odpowiedni bukiet sztucznych kwiatów. Wraz z dużym zróżnicowaniem kolorystycznym firma FENIX oferuje wiązanki z dłuższymi bądź krótszymi łodygami, a także różniące się ilością kwiatów w wiązankach. Szeroki wybór sklepu powoduje, że klient może dobrać bukiet ze sztucznych tulipanów na każdą okoliczność. Bogaty asortyment firmy FENIX sprawia, że oprócz tulipanów znajdziemy w ofercie również dekoracje i ozdoby takie, jak: wiązanki i figurki na cmentarz, które w niepowtarzalny sposób pozwalają zachować pamięć o zmarłych.

Bukiet tulipanów sztucznych a kwiaty świeże

Nie każdy jest przekonany do sztucznych kwiatów. Niektórzy uważają, że nie są w stanie one zastąpić kwiatów żywych. Wykonany z najwyższą starannością bukiet sztucznych tulipanów firmy FENIX powoduje, że wielu zmienia swoje dotychczasowe przekonania. Niewątpliwe walory estetyczne połączone z niesamowitą trwałością powodują, że w wiązankach na pogrzeb bukiety z tulipanów sztucznych są bezkonkurencyjne. W środowisku narażonym na zmienną pogodę żywe kwiaty szybko opadają i psują wrażenia estetyczne. Nie można zaprzeczyć, że również bardzo korzystna cena, która nie odbiega od cen bukietów z żywych kwiatów powoduje, że coraz więcej klientów decyduje się na bukiet sztucznych tulipanów.