Wyświetlanie 1–24 z 40 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#2 Jasny fiolet
#3 Żólty Jasny
#5 Róż
Biały #1
Pomarańczowy #4
Różowy ciemny

Bukiet Lilii z trawą x 9 J249 (54 cm)

19,99 
Biały
Czerwony
Fiolet
Pomarańczowy
Różowy
Żółty

Bukiet mieszany Róża Lilia L9-25 (35 cm)

44,20 
Zółty

Bukiet L346 Lilie + Astry w 5 kolorach Ostatnie sztuki! (34 cm)

32,30 
Fiolet
Pomarańczowy
Różowy
Zółty

Bukiet Lilia wodna X127 Różne kolory (44 cm)

35,70 

Sztuczne kwiaty są najczęściej wybierane jako trwała dekoracja cmentarna. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko w okresie święta zmarłych również przez cały rok. W szczególności jednak prezentują się doskonale na grobach w okresie wiosennym oraz letnim. W tym czasie warto wybierać w kwiaty, które bezpośrednio kojarzone są z wiosną i latem. Charakteryzują się one lekkimi oraz jaskrawymi kolorami, a także oryginalnymi kształtami. Oferowane przez nas sztuczne lilie stworzone zostały jako wierne odzwierciedlenie żywych kwiatów

Wysokiej jakości sztuczne lilie do bukietów

Charakteryzują się one bardzo dokładnym wykonaniem, aby jak najwierniej odzwierciedlać żywe egzemplarze. Dlatego też dostępny w naszej ofercie bukiet z lilii wygląda niezwykle naturalnie oraz cechuje się wysokimi walorami estetycznymi. Oferowany przez nas bukiet lilii jest idealnym wyborem i zwłaszcza w okresie letnim oraz wiosennej. Jest to także propozycja która idealnie pasuje na okres Świąt Wielkanocnych. Lilie są niezwykle uniwersalnym i kwiatami, które cenione są nie tylko za swój niebanalny wygląd lecz również trwałość. Dostępne w naszym sklepie lilie bukiet których może stać się idealną ozdobą grobu – są produktem bardzo trwałym.

Bukiet z lilii na cmentarz

Dostępny w naszej ofercie sztuczny bukiet lilii to produkt niezwykle odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sztuczne lilie zostały głęboko napigmentowane, aby nie straciły one swoich żywych kolorów nawet w przypadku bardzo intensywnego działania promieni słonecznych. Najczęściej kwiaty na grobach narażone są na silne działanie słońce, które bardzo negatywnie wpływa na ich wybarwienie. Dlatego oferujemy sztuczne lilie, ale również Azalie oraz inne sztuczne kwiaty, które wyróżniają się bardzo intensywnymi kolorami. Dzięki temu pozostają one w swoich pierwotnych barwach przez bardzo długi czas. Tym samym zachwycają nie tylko pokaźnymi rozmiarami, lecz również pięknymi kolorami.

Znicze szklane obok sztucznych kwiatów to jedne z najbardziej popularnych ozdób stawianych na groby zmarłych. Jest to sposób na wyrażenie swojej pamięci bliskich zmarłych, a także swojego oddania. Wybierając sztuczne kwiaty dostępne w naszej ofercie można cieszyć się bogactwem kolorów, a także dużą różnorodnością gatunków. Są te produkty dostosowane do różnych okazji, nie tylko Świąt Wielkanocnych, lecz również Świąt Bożego Narodzenia, czy też święta zmarłych. Kwiaty sztuczne mogą stanowić idealną na ozdobę ceny grobu przez cały rok.

Zobacz również inne kategorie:

Znicze solarne

Wkłady do zniczy

Sztuczne bukiety na cmentarz

Lampiony LED