Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#1 Róż
#3 Czerwony
#4 Ecru
#5 Fiolet
#6 Jasny róż
#8 Żółty
Ecru/róż
Pomarańczowy #17

Kwiat sztuczny – Bukiet E589B (8 kolorów)

36,00 
Biały
Czerwony
Fuksja #10
Kremowy
Żółty
Żółty jasny

Bukiet Gerbara z dodatkiem BXT20318-12

21,99 
Biały
Pomarańczowy
Różowy
Różowy jasny
Żółty

Bukiet Gerbera z dodatkiem X 12 F67-03 (40 cm)

26,60 
Bordowy/Biały
Brzoskwiniowy #11
Ecru #7
Fiolet
Fuksja #10
Zółty

Bukiet L344B Rożne kolory! (33 cm)

33,59 
Bukiet Gerbera Róża E589 Pudrowy róż (50cm)
Zamknij

Bukiet Gerbera Róża E589 Pudrowy róż (50cm)

36,00  z VAT (29,27  netto)
Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Zielony jasny) Ostatnie sztuki!
Zamknij

Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Zielony jasny) Ostatnie sztuki!

16,10  z VAT (13,09  netto)
Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Pomarańczowy) Ostatnie sztuki!
Zamknij

Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Pomarańczowy) Ostatnie sztuki!

16,10  z VAT (13,09  netto)
Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Róż) Ostatnie sztuki!
Zamknij

Gerbera w bukiecie 8 kwiatów K116 (Róż) Ostatnie sztuki!

16,10  z VAT (13,09  netto)

Dla dość wielu z nas bukiet z Gerberów kojarzy się jednoznacznie z cmentarzem, czyli też i z opcją taką jak znicze szklane. Sztuczne Gerbery także kojarzą się z cmentarzem, bo to jest opcja zaliczana do tych gorszych, ale tylko pozornie bo te sztuczne pozostaną przez dłuższy czas urodziwymi. Gerbery bukiet to też i ta rywalizacja cenowa, a powiązana jest ona z tym, że w okolicy święta zmarłych pojawia się ta rywalizacja na ceny, choć i tak wielu z nas kupuje coś do postawienia na grobie w ostatniej chwili i to w tym sklepie przy cmentarzu, bo tak jest wyjątkowo wygodnie.

Bukiet Gerbera

Bukiet z Gerberów może być tym sztucznym i kupionym na ostatni moment. Podobnie jest jeśli chodzi o znicze szklane, bo w ich przypadku także ważnym jest to, by było dostatecznie tanio. Zasadę tę widać doskonale po wielu cmentarzach, a ludzie zaliczani do tych o bardziej wyszukanym goście stawiają na Gerbery bukiet, który może być też i tym sztucznym, ale bardzo dobrze wykonanym jeśli chodzi o sferę wizualną. Osoby wyraźniej podkreślające swój gust dodatkowo nabywają znicze zaliczane do droższych. Nie chodzi tu tylko o to by podkreślić, że dany zmarły lub zmarła był dla nich kimś istotnym. Aspekt ten jest bardzo istotnym, ale zdecydowanie więcej znaczy to, by na tle innych wypaść o wiele ciekawiej. Dlatego jeśli sąsiad kupił dość drogi bukiet i znicz, to ktoś podkreślający powiązanie z osobą zmarłą musi w jakiś sposób przebić sąsiada.

Estetyczne bukiety Gerbery

Niektórzy z nas omijają sztuczne Gerbery, bo takowe uznajemy za gorsze. Podobnie jest ze szklanymi zniczami, które także muszą mieć w sobie to coś. Nie chodzi tu o to by zawsze wydawać na te rzeczy znaczne pieniądze, ale też i o to, by nagrobek się w ten smaczny sposób wyróżniał od całej reszty i miał w sobie to coś. Tego typu wyróżnienie i tak dla większości z nas nie ma nawet tego najmniejszego znaczenia, bo wolimy by pomnik był czysty, a znicze na nim dostatecznie ładne.

W praktyce oznacza to wydanie tych typowych pieniędzy. Kwestie te lepiej rozpatrywać w ten konkretny sposób, bo dla osoby myślącej praktycznie nie trzeba na wygląd grobu wydawać zaskakująco znacznych funduszy. Wystarczy jedynie okazywać dbałość powiązaną z tą sferą wizualną, a nie ścigać się z innymi na ozdobne detale.

Zobacz również inne sztuczne kwiaty w naszym sklepie:

Girlandy kwiatowe

Kwiaty doniczkowe

Gałązki kwiatowe