Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
-20%
Wianek / Stroik 35G (35cm)
Zamknij

Wianek / Stroik 35G (35cm)

79,00  z VAT (64,23  netto)

Wianek ze sztucznych kwiatów to wyjątkowo popularna ozdoba, którą znajdziemy w wielu domach oraz budynkach publicznych. Pasuje ona zarówno do klasycznego wystroju wnętrz, jak i licznych nowocześnie zaprojektowanych pomieszczeń. Kiedy warto zdecydować się na zakup ozdoby ze sztucznych kwiatów? Gdzie najlepiej umieścić swój stroik, aby jak najlepiej się prezentował?

Wianki – sztuczne kwiaty niewychodzące z mody

Choć obecny rynek pełen jest najróżniejszych elementów dekoracyjnych do domów, klasyczne wianki wciąż nie tracą swojej popularności. Zależnie od pory roku oraz obchodzonych w danym momencie świąt świeckich czy religijnych, warto zdecydować się na różne warianty tej ozdoby. Inny wianek ze sztucznych kwiatów będzie pasował do klimatu jesiennego, innym przyozdobimy dom podczas wiosennych porządków. Tak samo jak sztuczne bukiety, mogą one również być prezentem, na przykład dla osoby, która kupiła nowe mieszkanie. W tym wypadku warto jednak zapoznać się z preferencjami obdarowywanego przyjaciela. Wybór na rynku sztucznych wianków jest szeroki, należy więc dokładnie przemyśleć swój zakup. Choć zdecydowana większość wianków jest piękna, nie każdy pasuje do wszystkich mieszkań, ze względu na inne obecne w nich ozdoby.

Jak udekorować mieszkanie wiankiem?

Sztuczny wianek może zostać umieszczony na środku stolika kawowego w salonie. Element ten z pewnością zwróci uwagę gości, którzy przyjdą do nas w odwiedziny. Ponadto może stanowić element większej całości, na przykład stroika, do którego dodana jest zapachowa świeczka. Równie dobrze prezentują się wianki na drzwi, dawniej symbolizujące zaproszenie do domu. Wiesza się je także na ścianach, gdzie mogą zastępować obrazy. Decydując się na zakup wianka, należy wziąć pod uwagę jego przyszłe przeznaczenie. Dzięki temu wybranie odpowiedniego produktu będzie łatwiejsze.

Kiedy warto wykorzystać wianki?

Wianki nadają się zarówno do ozdobienia domu na co dzień, jak również wykorzystania ich w związku ze specjalnymi okazami. Mogą być na przykład idealną dekoracją na Boże Narodzenie czy inne święto. Zależnie od okazji, warto wybrać modele złożone z konkretnych kwiatów oraz w pasującej do atmosfery kolorystyce. Nie zawsze najlepszym wyborem będą róże czy tulipany. Ponadto niektóre wianki ze sztucznych kwiatów posiadają dodatki w postaci listków czy gałązek. Częstym elementem takich stroików są również niewielkie ozdoby wiklinowe. Warto zapoznać się z pełną ofertą sklepu, aby móc wybrać najbardziej pasujący do ozdabianego miejsca wariant.