Strona główna / Kwiaty sztuczne / Liście, dodatki

Wyświetlanie 1–12 z 154 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Stworzenie pięknych i unikalnych stroików na groby nie jest prostym zadaniem. Niezależnie od tego, czy robi się je dla siebie, czy zarobkowo, trzeba włożyć w nie dużo serca i kreatywności. Choć ich główną dekoracją są sztuczne kwiaty, to tak naprawdę odpowiednio dobrane dodatki są spoiwem całości.

Sztuczne dodatki do stroików

Delikatne gałązki imitujące drzewa iglaste czy owocowe to niezbędne uzupełnienie każdego stroika. Ich wybór ma duże znaczenie, a dzięki bogatej ofercie sztucznych dodatków w naszym sklepie można bez końca tworzyć nowe kompozycje.

Liście sztuczne – stawiamy na wygląd i jakość!

Wszystkie sztuczne kwiaty, jakie oferujemy, cieszą się nie tylko pięknym wyglądem, ale i dużą jakością. Idealnie nadają się do tworzenia wiązanek na cmentarz, bo nie straszne im są trudne warunki pogodowe. Mają ładne, wyraziste kolory i świetnie odwzorowują naturalne rośliny. Jeśli chce się, aby taki stroik przetrwał długi czas, to warto stawiać na sztuczne dodatki. Takie gałązki będą wyjątkową ozdobą każdej kompozycji, dzięki czemu w elegancki sposób będzie można udekorować grób bliskiej osoby. Kupowanie pojedynczych ozdób pozwala na pełną dowolność i dopasowanie ich idealnie do swojej wizji wiązanki. Bez problemu można stworzyć własny stroik od podstaw lub zmodyfikować czy ulepszyć ten, który już się używało. Nie zawsze trzeba kupować wszystko nowe, czasem wystarczy nieco odświeżyć posiadane wianki. W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze, a dalej cieszyć się wyjątkową dekoracją i upamiętnić zmarłą osobę.

Sztuczne liście – idealne na każdą porę

Nasze sztuczne dodatki do stroików sprawdzą się w każdą porę roku dzięki swojej wytrzymałości! W naszej ofercie można znaleźć rośliny, które idealnie dopasowują się tematycznie do danego okresu. Posiadamy piękne ozdoby świąteczne, które będą idealne do wiązanek zimowych. To połączenie owoców głogu, liści, szyszek i igieł w różnych kompozycjach. Z takimi dodatkami można stworzyć wyjątkowe stroiki na grób czy nawet do domu, które będą oddawały świąteczny klimat. Świetnie sprawdzą się tu także wszystkie drzewa iglaste, na przykład świerk srebrzysty.

Do kompozycji letnich warto sięgać po sztuczne liście, które od razu przywodzą na myśl słoneczne dni. Są to na przykład klasyczne liście paproci lub nieco bardziej ekstrawaganckiej palmy. Dobrze jest połączyć je z gałązkami ostu, który można zakupić w kolorze różowym lub żółtym. Jako uzupełnienie letniej wiązanki sprawdzą się także gałązki z kwiatami w różnych kolorach, które rozświetlą całą kompozycję.

Zobacz też inne kategorie:

Niepowtarzalne znicze

Solarne znicze na cmentarz

Girlandy kwiatowe