Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Dalie występują w różnych odmianach i odcieniach. Są powszechnie lubiane dzięki swoim, przykuwającym wzrok, pełnym kwiatom. Cieszą oko, ale też wyrażają emocje obdarowującego. Dalie, w swoim symbolicznym znaczeniu, wyrażają miłość i oddanie. Dlatego udekorowanie nimi grobu jest wyrazem zarówno pamięci, jak i uczuć wobec spoczywającej w nim bliskiej osoby. 

Sztuczne kwiaty dalie

Sztuczne kwiaty mają taką przewagę nad żywymi, że mogą stać na dworze o dowolnej porze roku. Są też wielokrotnie trwalsze. Pozwala to utrzymać piękną kompozycję przez dłuższy czas. Ważne jest, aby wybrać kwiaty dobrej jakości, aby prezentowały się równie piękne, co naturalne kwiaty cięte lub doniczkowe. Dalie sztuczne, które są w naszej ofercie, stanowią właściwie dzieła sztuki. Są wykonane z dbałością o detale. Dzięki temu prezentują się realistycznie i po prostu pięknie. Oprócz tego są odporne na blaknięcie i z pewnością przetrwają więcej niż jeden sezon. Można przebierać w odcieniach, aby dopasować je do estetyki innych ozdób, lub po prostu wybrać ulubiony kolor. Dostępne są kwiaty białe, różowe, żółte, niebieskie i inne, a także bukiety skomponowane we współgrających ze sobą barwach. Można także dobrać odpowiednią wielkość bukietu. Najmniejsze mają 30 cm, a największe 40 cm. Pielęgnacja takich kwiatów jest bardzo łatwa i polega na oczyszczaniu ich wilgotną ściereczką. 

Z czym łączyć sztuczne dalie?

Dobrym pomysłem jest stworzenie spójnej aranżacji. Nie oznacza to, że trzeba wybierać wszystkie elementy w jednym kolorze. Jednak dobranie kwiatów i zniczy w pasującej do siebie stylistyce, z pewnością pozytywnie wpłynie na estetykę dekoracji nagrobka. Dobrej jakości Sztuczne kwiaty prezentują się świetnie w towarzystwie większości ozdób. Z pewnością sprawdzą się razem z nimi znicze szklane, Można też rozważyć stworzenie większych aranżacji kwiatowych. Można dopasować do siebie różne rodzaje sztucznych kwiatów. Dalie mają pełne kwiaty i doskonale komponują się z delikatniejszymi roślinami, przykładowo takimi jak sztuczne goździki. Dobrym pomysłem jest też dobranie do siebie bukietów kwiatów jednego gatunku. 

Bukiet z dalii – darmowa dostawa

Sztuczne kwiaty dalie, a także wszystkie inne produkty w naszym sklepie są objęte darmową dostawą, jeżeli wartość zamówienia będzie wynosiła minimum 400 zł. Można łączyć ze sobą produkty z różnych kategorii. Wyjątek stanowią zamówienia hurtowe, transportowane na paletach. W takim przypadku koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.