Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Piękne wiązanki i bukiety, które będą zdobić groby Twoich bliskich powinny być wykonane z kwiatów najwyższej jakości. W sezonie często stawia się na kompozycje z żywych kwiatów ciętych. Każdy wie, że takie rozwiązanie nie jest trwałe. Dlatego taką popularnością od wielu lat cieszą się sztuczne odpowiedniki naturalnych surowców. Kwiaty sztuczne, róże w szczególności pięknie prezentują się zarówno jako część większej wiązanki, jak i indywidualnie, umieszczone w wazonie. Kwiaciarze chętnie sięgają po nie przy przygotowywaniu kompozycji, dlatego że są niezwykle trwałe i mogą tygodniami zachować swój pierwotny wygląd.

Kolory i rodzaje sztucznych róż

Gałązki sztucznych róż na cmentarz występują w wielu rodzajach i kolorach. Nowoczesne technologie i dbałość o szczegóły podczas wykonania sprawiają, że poszczególne egzemplarze nie różnią się zasadniczo od swoich żywych odpowiedników. Płatki zabarwione są nierównomiernie. Tak jak w przypadku kwiatu zerwanego z krzewu, dolna część kwiatostanu jest jaśniejsza. Daje to bardzo dobry efekt już przy pojedynczym przedmiocie, a w bukiecie róże są nie do odróżnienia od swoich pierwowzorów.

Wybór kolorów jest bardzo duży, każdy znajdzie coś dla siebie. Wzrok przyciągają białe, herbaciane i delikatnie różowe kwiaty. Możesz wybrać też klasyczną czerwień, ciemny fiolet i elegancki burgund. W zależności od gustów, preferencji czy konkretnej okazji, można dobrać adekwatny kolor. Sztuczne róże występują w dwóch głównych rodzajach. Możesz kupić pojedynczy kwiat o długości 60 cm albo gałązkę, na której szczycie będzie sześć rozwiniętych pąków kwiatu. Takie egzemplarze mają długość 90 cm. Znacznie ułatwia to komponowanie bukietów. Przycinanie do pożądanej długości nie będzie stanowiło problemu.

Jakie są zalety wiązanek ze sztucznych róż?

Poza oczywistymi zaletami, takimi jak trwałość, jest jeszcze sporo cech, które wyróżniają sztuczne róże. Gałązki z tymi kwiatami wyglądają bardzo elegancko i klasycznie. Cmentarz jest miejscem, gdzie stonowanie i gust zawsze są w modzie. Bukiet przystrajający grób, wykonany z najwyższej jakości sztucznych róż wyraża szacunek do zmarłego i jego rodziny. Nie można pominąć aspektu ekonomicznego. Kwiaty sztuczne nie kosztują więcej niż żywe, a wykonane z nich bukiety nie zwiędną po kilku dniach. Dzięki temu będą idealną ozdobą, która może trwać na miejscu przez cały sezon. Sztuczne róże nadadzą się też do stroików świątecznych, wykonywanych tradycyjnie na Wielkanoc i Boża Narodzenie. Warto zainteresować się innymi sztucznymi kwiatami (np. storczykami), by stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Warto zapoznać się także z najnowszymi, wiosennymi, propozycjami!