Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Nowość
Znicz solarny Z118A "Anioł" (20cm)
Zamknij

Znicz solarny Z118A „Anioł” (20cm)

29,99  z VAT (24,38  netto)
Nowość
Znicz solarny Z02 "Anioł" (15cm)
Zamknij

Znicz solarny Z02 „Anioł” (15cm)

23,50  z VAT (19,11  netto)
-30%
S809 Kochanemu Synowi (34cm)
Zamknij

S809 Kochanemu Synowi (34cm)

24,50  z VAT (19,92  netto)
-30%
S809 Kochanej Córce (34cm)
Zamknij

S809 Kochanej Córce (34cm)

24,50  z VAT (19,92  netto)

Znicz solarny ZP85 „Aniołek” (złoty)

24,99  z VAT (20,32  netto)

Pragniesz upamiętnić dzieci, które odeszły z tego świata? Jeśli tak, zainteresują Cię znicze dla dzieci, które – jak nic innego – wyrażają prawdziwą miłość i głęboką tęsknotę. Niezależnie od tego, ile lat miała Twoja pociecha, dzięki naszym zniczom możesz pokazać, że jest ona obecna w Twoich myślach, a przede wszystkim – w sercu. I to się z pewnością już nie zmieni.

Znicze dla dzieci – czym są? Dlaczego warto je wybrać?

Znicze dla małych dzieci w pewien sposób różnią się od tych zwykłych. Najczęściej są one niezwykle subtelne i można je rozpoznać po widniejących na nich dedykacjach np. „Kochanemu synowi” czy „Kochanej córce”. Dodajmy, że te, które są dostępne u nas, z pewnością nie zgasną przy pierwszym podmuchu wiatru i będą mogły ozdabiać grób przez długi czas. Nasze znicze artystyczne dla dzieci wykonane są bowiem z bezpiecznych, a zarazem wytrzymałych materiałów. Niestraszne im zatem także wilgoć i woda.

Najważniejsze jest jednak to, że płonące płomienie zniczy zapewnią Ci poczucie ciepła i bliskości z Twoją pociechą, nawet jeśli czas spędzony z nią był bardzo krótki. Co więcej, znicze mogą być także sposobem na podziękowanie za to, że miałeś okazję niezwykłą okazję poznać swoje ukochane dziecko – niezależnie od tego, czy miało ono dwadzieścia pięć lat, czy też dwa miesiące.

Kwiaty na grób dziecka – jakie będą najlepsze?

Pamiętajmy, że niepowtarzalne znicze to nie wszystko. Na grób dziecka przydadzą się jeszcze kwiaty sztuczne lub naturalne. Naszym zdaniem warto wybrać te pierwsze, które wyglądem nie różnią się od tych prawdziwych, są za to o wiele trwalsze. Jakie gatunki kwiatów wybrać na grób dziecka? Najczęściej rodzice i inni członkowie rodziny decydują się w przypadku pogrzebu maleństwa na kwiaty utrzymane w bieli lub innych, jasnych kolorach. Znakomicie zdadzą tu egzamin wiązanki wykonane z lilii, goździków czy nawet i róż.

Znicz solarny – alternatywa dla zniczy dedykowanych dzieciom

Znicze dla małych dzieci nie do końca odpowiadają Twoim oczekiwaniom? W takim razie być może spodoba Ci się znicz solarny, który ładuje się pod wpływem promieni słonecznych. W naszej ofercie mamy m.in. białe znicze solarne z figurkami aniołków czy też serduszkami, które także dobrze sprawdzą się na grobie maleństwa. Występują one w szerokim wachlarzu kolorów, dzięki czemu możesz je dobrać idealnie – nie tylko do gustu swojego, ale również i dziecka. Takie tanie znicze mają jeszcze jedną ogromną zaletę: są w stanie wytrzymać nawet 1000 dni. Jeżeli więc bliskie są Twojemu sercu ekologiczne ideały, będą one propozycją idealną.

Zobacz również: