Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#1 Czerwony
#2 Biały
#4 Rózowy
#6 Jasny róż
Fuksja #10

Azalia na piku bukiecik J059 (30 cm)

5,50 
#1 Żółty
#2 Biały
#4 Rózowy
#6 Jasny róż

Begonia KW27 bukiecik (30 cm)

5,50 
#2 Kremowy róż

Azalia bukiet M554 (30 cm)

11,80 
Azalia w bukiecie QA196 Czerwony (35cm)
Zamknij

Azalia w bukiecie QA196 Czerwony (35cm)

11,99  z VAT (9,75  netto)
Azalia w bukiecie QA196 Biały (35cm)
Zamknij

Azalia w bukiecie QA196 Biały (35cm)

11,99  z VAT (9,75  netto)
Azalia w bukiecie QA196 Ciemny róż (35cm)
Zamknij

Azalia w bukiecie QA196 Ciemny róż (35cm)

11,99  z VAT (9,75  netto)
Azalia w bukiecie QA196 Jasny róż (35cm)
Zamknij

Azalia w bukiecie QA196 Jasny róż (35cm)

11,99  z VAT (9,75  netto)

Azalie sztuczne kwiaty w bukiecie

Sztuczne rośliny ozdobne stają się coraz chętniej wybieranym produktem do dekorowania wnętrz i uroczystości. Na ich popularność ma wpływ kilka czynników, między innymi nie potrzebują tak wymagającej pielęgnacji i odpowiednich warunków jak syntetyczne zamienniki. W ostatnich latach producenci kładą duży nacisk na staranność w wykonaniu produktów. Niektóre modele trudno odróżnić od żywych roślin, dzięki czemu jest na nie popyt. Syntetyczne rośliny można wykorzystywać wielokrotnie, co przekłada się zyski i oszczędności. Jeszcze kilka lat temu plastikowe kwiaty kojarzyły się  głównie z nieudolną próbą kopiowania natury. Obecnie rynek sztucznych roślin ozdobnych ma się coraz lepiej i oferuje produkty najwyższej jakości niczym nieustępujące naturalnym roślinom. Jednym z takich wyrobów jest sztuczny kwiat azalii występujący w kolorze czerwonym lub białym do złudzenia przypominająca naturalny.

Azalia sztuczny kwiat powstająca na dalekim wschodzie

W obecnych czasach większość syntetycznych kwiatów jest produkowanych w chinach. Istnieje dzielnica koło Pekinu, na której znajdują się setki fabryk produkujących plastikowe rośliny. Dzięki rozwojowi technik wytwórczych oraz wykorzystaniu nowych materiałów kwiaty sztuczne zachwycają swoją naturalnością i pięknem. Wśród takich roślin znajduje się azalia. Jest to kwiatek z rodziny rododendronów. Idealnie nadaje się do dekoracji wszelkiego rodzaju uroczystości. Na rynku, dostępne, są syntetyczne rośliny o różnej wysokości. Mogą występować jako ozdobne kwiaty doniczkowe oraz bukiety, zazwyczaj mierzące w standardzie 35 cm.

Sztuczne Azalie alternatywą dla naturalnej rośliny

Jak wiadomo naturalnie występujące azalie, są trujące. Mogą spowodować śmierć zwierzęcia, a u człowieka wywołać zawroty i bóle głowy. Świetną alternatywą, są rośliny sztuczne. Wysoka jakość wykonania zadowoli najbardziej sceptycznego klienta. Piękno, azali można więc wykorzystać na wiele sposobów, czy to do udekorowania ogródka, czy wnętrza domu bez ryzyka zatrucia. Kolejną zaletą sztucznych produktów jest ich trwałość. Nie wymagają specjalistycznych warunków do transportu, a ich wysyłka może się odbywać codziennie bez względu na porę roku. Możliwości sprzedażowych i zakupowych  jest więc dużo więcej, a cena produktów jest niewygórowana. Każdy zainteresowany znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Rośliny można kupować na sztuki lub w ilościach hurtowych.