Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Sztuczne storczyki gałązki to znakomite rozwiązanie dla eleganckich kompozycji, którymi można przystroić groby bliskich, ale również wykorzystać je, aby stworzyć inne, niezwykłe dekoracje. Wykonane z materiałów wysokiej jakości i odporne na działanie warunków atmosferycznych, idealnie nadają się do przygotowania nostalgicznych dekoracji pomników najbliższych.

Storczyk sztuczny – gałązka dająca możliwości

W ofercie sklepu znajdują się gałązki storczyka sztuczne w wielu kolorach i wzorach. Jednokolorowe płatki będą stanowić idealne tło dla tych bardziej wzorzystych. Gładkie i nakrapiane płatki storczyków można wykorzystać do przygotowania kompozycji według własnych upodobań, a szeroki wybór sprawi, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Storczyk sztuczny gałązka znakomicie komponuje się z innymi rodzajami kwiatów, które również znajdują się w ofercie sklepu. Kwiaty sztuczne są odpowiednie, gdy chcemy aby dekoracja przetrwała dłuższy czas. Szeroka oferta storczyków pozwala przygotować dekoracje uniwersalne, odpowiednie dla każdej pory roku, ale również te, które dokładnie odzwierciedlą lekkość wiosny, kolory lata, umilą jesienne szarości, a w trakcie zimy będą przywoływać wspomnienia ciepłych dni.

Pielęgnacja gałązki storczyka – sztuczna ozdoba wysokiej jakości

Bukiety stworzone ze sztucznych gałązek storczyków nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Trwałe materiały, z których produkowane są gałązki storczyka sztuczne, sprawiają, że doskonale znoszą one zarówno słońce, jak i deszcz. Dobrym rozwiązaniem są storczyki silikonowe gałązki, które ciężko odróżnić od żywych kwiatów. Będą one prezentować się znakomicie w każdych warunkach pogodowych. Wiele z nich wystarczy odświeżyć raz na jakiś czas, aby dalej mogły zdobić groby bliskich osób.

Elegancja w prostocie – sztuczna gałązka storczyk

Sztuczne gałązki storczyki dają szerokie możliwości każdemu, kto chce stworzyć wyjątkowe ozdoby, dekoracje, nie tylko na cmentarzu. Można je wykorzystać do prostych, minimalistycznych ozdób, ale również do bogatych i obfitych bukietów. Znakomicie sprawdzą się też jako elementy wianków. Storczyki uchodzą za jedne z najbardziej eleganckich kwiatów na świecie. Gałązki storczyka sztuczne sprawdzą się również w prostych, minimalistycznych ozdobach w nowoczesnych wnętrzach, ale też w pomieszczeniach, gdzie bogato zdobione główki storczyków wpasują się w liczne dekoracje. Zarówno jako nostalgiczne dekoracje grobów, jak i eleganckie bukiety świeckich wnętrz, storczyki silikonowe gałązki z powodzeniem mogą zastąpić żywe kwiaty i cieszyć oko przez długi czas.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Wkłady do zniczy

Znicze artystyczne

Znicze solarne

Wkłady olejowe