Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Czerwony jasny
Żółty jasny

Bukiet z orchideą kpl

12,90 
Bordowy/Biały
Brzoskwiniowy #11
Ecru #7
Fiolet
Fuksja #10
Zółty

Bukiet L344B Rożne kolory! (33 cm)

33,59 
Bukiet palma, mieczyk, orchidea H208C k. pomarańczowy (60cm)
Zamknij

Bukiet palma, mieczyk, orchidea H208C k. pomarańczowy (60cm)

18,60  z VAT (15,12  netto)

Wraz ze zbliżającym się świętem zmarłych coraz więcej pojawia się pytań, co wybrać na grób dla bliskiej osoby. Jakie kwiaty, znicze dobrać, aby odpowiednio przyozdobić grób, który będzie się prezentował uroczyście i elegancko. Znając potrzeby klientów, przygotowaliśmy pełną najpopularniejszych artykułów ofertę na dzień Wszystkich Świętych.

Jakie kwiaty na cmentarz wybrać?

Szykując się do zakupu sztucznych kwiatów na Wszystkich Świętych, często pojawią się pytanie o to czy mają to być kwiaty żywe, czy sztuczne. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę nie tylko nasz gust i prezencję kwiatów. Kwiaty cięte wyglądają oczywiście naturalnie i świeżo. Kojarzą nam się z ciepłą wiosną i dają naturalny zapach. Należy jednak zastanowić się, jak długo kwiaty będą stały narażone na czynniki zewnętrzne — chłód, wiatr i deszcz. Wybierając kwiaty na cmentarz, warto kierować się ich funkcjonalnością, czyli wytrzymałością. Kwiaty będą stały na pomniku przez wiele dni listopada, większość żywych bukietów nie ma szans na długie przetrwanie w listopadzie. Świetną alternatywą dla żywych kwiatów może być na przykład bukiet ze storczykiem.

Bukiety ze storczyków na cmentarz

Nie słabnącym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się piękne i stylowe storczyki. Storczyk na cmentarz to ozdoba na każdy grób dodająca elegancji i koloru w listopadowy dzień Wszystkich Świętych. Popularność storczyków wynika z bogatej palety barw, w których występują. Strzeliste bukiety ze storczyków fantastycznie komponują się ze szklanymi zniczami.

Nasza oferta bukietów ze storczykiem

Na dzień Wszystkich Świętych w 2022 roku w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy bukiety ze storczyków i innych kwiatów, aby kompozycja cieszyła oko i jak najdłużej zdobiła grób. Do wyboru posiadamy kompozycje na podstawie liścia palmowego z wieloma rodzajami kwiatów: mieczykami, orchideami, storczykami, różami i gerberami.

Strzeliste bukiety pasują do wazonu lub jako element większych kompozycji. 

Nasze bukiety ze storczykiem wykonane są z tworzywa odpornego na warunki pogodowe, a elastyczność gałązek pozwala na swobodne dopasowanie według uznania. Dla osób poszukujących gotowych kompozycji posiadamy propozycję stroików.

Pełna paleta artykułów na Wszystkich Świętych

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep na tegoroczne Święto Zmarłych znajdują się ponadto:

Zapraszamy do wyboru artykułów na groby z naszego szerokiego asortymentu.