Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
#1 Czerwony
#13 Zielony/Róż
#3 Żólty Jasny
#4 Fiolet
#5 Jasna zieleń
Ecru #7

Mieczyk kwiat sztuczny kdg764A

6,50 
#2 Czerwony
#3 Różowy
#5 Jasna zieleń
#6 Jasny fiolet
Biały #1
Pomarańczowy #4

Mieczyk kdg T764B (77 cm) 6 kolorów

6,50 
#1 Żółty
#2 Pomarańczowy
#4 Fiolet
#5 Kremowy
#6 Róż
#7 Jasna zieleń

Mieczyk kdg T762C (53 cm) 6 kolorów

2,99 
#1 Żółty
#2 Pomarańczowy
#3 Czerwony
#5 Kremowy
#6 Róż

Mieczyk kdg T770A (53 CM) 6 kolorów

4,00 
M809 Black Mieczyk czarny (50cm)
Zamknij

M809 Black Mieczyk czarny (50cm)

3,40  z VAT (2,76  netto)
Czerwony
Ecru #7
Fiolet
Pomarańczowy ciemny
Różowy ciemny
Zółty

Mieczyk T769A (6 kolorów)

4,49 
Biały
Czerwony
Fiolet jasny
Pomarańczowy
Różowy
Zółty

Mieczyk Gladiolus L004 Różne kolory

3,45 
Ciepły biały
Czerwony
Czerwony jasny
Pomarańczowy
Pomarańczowy ciemny
Zielony
Zielony jasny
Zółty

Mieczyk pojedynczy BL019 Różne kolory

4,45 

Sztuczne mieczyki – sztuczne kwiaty i gałązki sztuczne mieczyków 

Mieczyki to niezwykle piękne rośliny. Charakteryzują się długimi, wąskimi płatkami, które zgrabnie rozchylają się na boki. Kwiat ten pasuje zarówno do ogrodu, jak i w formie ozdoby – niestety naturalna roślina nie cieszy oczu tak długo, jak mogłaby to robić sztuczna. Sztuczne kwiaty mieczyka są odzwierciedleniem naturalnej rośliny, ponieważ tworzy się je z różnych materiałów, cechujących się jakością i wytrzymałością. Sztuczne gałązki mieczyków można wykorzystać do dekoracji domu, restauracji, kościołów podczas ślubów lub chrzcin oraz tworzenia pięknych ozdób i prezentów dla najbliższych. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje sztucznych kwiatów, dzięki czemu każdy znajdzie wyjątkową roślinę.

Sztuczne mieczyki jak żywe

Sztuczne kwiaty mieczyka są bardzo realistyczne i przypominają żywe – rozpoznanie ich często stanowi trudność. Nasze gałązki mieczyków wykonywane są z elastycznych i miękkich w dotyku materiałów, dzięki czemu nie wyglądają na plastikowy odpowiednik. Barwimy je na różne kolory, by przy ich pomocy móc stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Niektóre sztuczne mieczyki są wyposażone w ruchome elementy, na przykład ruchome płatki kwiatów lub ruchome listki, co dodaje im jeszcze więcej realizmu. Po sztuczne mieczyki powinny sięgnąć osoby kochające piękne rośliny zdobiące dom.

Mieczyk symbolizuje uczciwość, wierność i siłę. Jest symbolem honoru, ale i zauroczenia. Najczęściej wykorzystuje się je w celach dekoracyjnych – sprawią, że ogród stanie się o wiele barwniejszy i to szczególnie jesienią, bo właśnie wtedy kwiat ten zaczyna kwitnąć. Mieczyki mogą być również sadzone w doniczkach, dzięki czemu otulą pomieszczenie elegancją i estetyką. Jednak, zamiast sięgać po naturalne kwiaty lepiej wybrać sztuczne gałązki mieczyków, aby móc się cieszyć kwiatami przez cały rok.

Sztuczne gałązki mieczyków w naszym sklepie

W naszym sklepie Znicze Felix dostępne są sztuczne kwiaty w wielu wariantach kolorystycznych – również mieczyki, czyli niezwykle romantyczne kwiaty sztuczne. Oferowane przez nas produkty odporne są na zniszczenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz promienie UV, dzięki czemu ozdobią nie tylko salon czy sypialnię, ale również stół znajdujący się w ogródku. Sztuczne mieczyki to bardzo fajne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z ich uroku przez cały rok, a nie tylko jesienią, kiedy to kwitną. Polecamy mieczyki sztuczne dostępne w naszej hurtowni na różne wydarzenia okolicznościowe.

Czy sztuczne mieczyki są łatwe w utrzymaniu?

Tak, sztuczne mieczyki są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają codziennej pielęgnacji. Są odporne na zniszczenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz promienie UV, dzięki czemu można się cieszyć nimi przez cały rok.

Jakie są zalety wyboru sztucznych gałązek mieczyków do dekoracji?

Sztuczne gałązki mieczyków są bardzo realistyczne i przypominają żywe kwiaty, ale są bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia. Mogą być wykorzystane do dekoracji domu, restauracji, kościołów podczas ślubów lub chrzcin oraz do tworzenia pięknych ozdób i prezentów dla najbliższych. Sztuczne mieczyki są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i mogą być użyte w różnych aranżacjach, co sprawia, że są uniwersalne i pasują do każdego stylu wnętrza lub ogrodu.