Strona główna / Kwiaty sztuczne

Wyświetlanie 1–12 z 426 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Liść DUŻY dekoracyjny K7 (70cm)

3,99 
Bordowy
Różowy
Zółty

Dodatek dekoracyjny E168 (3 kolory)

3,15 
Biało-różowy
Biały
Pomarańczowy
Różowy
Zółty

Bukiet Protea 9 kwiatów z dodatkiem trawy A073

14,99 
Biały
Czerwony
Ecru/róż
Pomarańczowy
Różowy jasny
Zółty

Bukiet Róża z dalią H377 (34 cm) 6 kolorów

32,00 
Czerwony
Ecru
Fiolet
Pomarańczowy
Zielony jasny

Róża w pąku L1020 – główka kwiatowa (5 kolorów)

1,95 
Biały
Różowy
Zółty

Dodatek E212A 3 kolory (50 cm)

1,90 
Biało-różowy
Biało-zielony
Biały/Bordo
Biały/Ecru

Orchidea pojedyncza L054 ASS1 (96 cm)

23,80 
Hortensja główka wyrobowa śr. 14 cm (ecru)
Zamknij

Hortensja główka wyrobowa śr. 14 cm (ecru)

2,50 
Biały
Bordowy/Biały
Fiolet
Zółty

Bukiet L346 Lilie + Astry w 5 kolorach Ostatnie sztuki! (34 cm)

32,30 
Biały
Bordowy
Zółty

Dodatek PS070 – 3 kolory (53 cm)

1,65 
Biały
Fiolet jasny
Fuksja
Pomarańczowy
Różowy
Różowy jasny
Zółty
Żółty jasny

Bukiet róż z goździkiem 1741

22,70 
Czerwony
Fuksja
Różowy
Różowy jasny
Zielony jasny
Zółty

Gerbera główka kwiatowa B19A

1,80 

Sztuczne kwiaty na cmentarz

Kwiaty na cmentarz to tradycyjny i niezastąpiony sposób na oddanie szacunku zmarłej osobie. Ten element jest nieodłączny na każdym pogrzebie. Z racji wyjątkowości tej ceremonii, warto zadbać o to, aby kwiaty były naprawdę piękne i dodawały wzniosłej atmosfery. W ofercie producenta FENIX można znaleźć szeroką gamę sztucznych kwiatów, które dzięki swojej formie przetrwają długi czas w nieskazitelnym, pierwotnym stanie.

Kwiaty sztuczne na cmentarz

Nie wiadomo dokładnie od kiedy kwiaty stały się głównym atrybutem ostatniego pożegnania. Piękne rośliny stały się trwałym akcentem obecnym na każdym pogrzebie. Żałobnicy przynoszą je w każdej postaci: wiązanki, wieńca czy pojedynczego kwiatu. Najpopularniejszą formą są wieńce, które mogą zawierać naturalne lub sztuczne kwiaty. Wieniec, który ma stosunkowo formalny charakter najczęściej reprezentuje zbiorczą żałobę.

Kwiaty sztuczne z oferty FENIX

Każdemu żałobnikowi zależy na tym, by kwiaty pozostawione na grobie przetrwały jak najdłużej. Wynika to z mocnej okazjonalności pobytu na cmentarzu. Znajdujące się w ofercie FENIX wieńce, których przygotowanie wymaga sporej wprawy, wykonane są ze sztucznych kwiatów i mogą pozostawać na grobie przez wiele tygodni. Takie same, złożone z kwiatów naturalnych przetrwają zaledwie kilka dni. Kwiaty sztuczne na cmentarz to najwygodniejsza, optymalna forma celebrowania żałoby. W ofercie producenta FENIX można znaleźć szeroką gamę różnego rodzaju sztucznych kwiatów na cmentarz. W asortymencie znajdują się kwiaty sztuczne na cmentarz pojedyncze, jak i również bukiety, gałązki kwiatowe oraz główki.

Sztuczne wiązanki na cmentarz producenta FENIX

Do wiązanki dobiera się odpowiednią wstążkę lub szarfę, na której można wydrukować stosowne słowa pożegnania. Zarówno wiązanki, jak i wieńce, bez ograniczeń, mogą zostać skomponowane według gustu i potrzeb kupującego. Również ozdobna szarfa może otrzymać dowolny komunikat. Zwykle to ostatnie pożegnanie jest bardzo formalne, ale nie musi takie być.

Kwiaty sztuczne na cmentarz, odporne na temperaturę, deszcz, śnieg i wiatr tworzą symboliczne pożegnanie, trwałe i wyraziste. Żałobnicy, szczególnie ci, którzy przyjeżdżają na pogrzeb z daleka, oczekują, że złożona na grobie wiązanka czy wieniec przetrwają jak najdłużej, pozostawiając po nich ślad na grobie.

Czy sztuczne kwiaty wyglądają jak żywe?

Staramy się dobierać tak asortyment kwiatów sztucznych tak, aby wyglądał jak najbardziej ich prawdziwemu odpowiednikowi.

Jakie kwiaty sztuczne znajdę w ofercie sklepu?

W ofercie sklepu znajduje się pełna gama bukietów, które można użyć na cmentarzu lub w domu. Między innymi bukiety z róż, tulipana, gerbery. Dużym zainteresowaniem cieszą się bukiety mieszane, z różnych gatunków.

Zobacz również:

Bukiety sztucznych kwiatów

Wkłady do zniczy

Znicze szklane

Hurtownia sztucznych kwiatów