Hurtownia sztucznych kwiatów  Hurtownia kwiatów sztucznych

  Tworzenie bukietów i wiązanek na cmentarz wymaga dostępu do najwyższej jakości surowców. Internetowa hurtownia kwiatów sztucznych jest idealnym miejscem do znalezienia interesujących Cię przedmiotów w niskich, przystępnych cenach. Ma przewagę nad swoimi stacjonarnymi odpowiednikami, ponieważ jest szerzej dostępna i dużo bardziej przejrzysta. Oferta skierowana jest do właścicieli kwiaciarni oraz do osób indywidualnych, które samodzielnie tworzą swoje kompozycje. Możesz znaleźć tutaj też gotowe stroiki i wianki, które sprawdzą się u osób szukających szybkich rozwiązań.

  Hurtowa oferta kwiatów sztucznych

  Skierowana do wszystkich zainteresowanych oferta, którą przedstawia hurtownia internetowa kwiatów sztucznych obejmuje wiele gatunków i kolorów roślin, przygotowanych w formie ułatwiającej stworzenie ciekawych dekoracji. Wszystkie są wykonane w takiej formie, by wygodnie skracać je do preferowanej długości. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić sztuczne kwiaty na cmentarz. Hurtownia to dobre miejsce, zwłaszcza jeśli szukamy szerokiej oferty lub mamy specyficzne preferencje. Wybór kwiatów jest ogromny. Znajdziesz tu róże w przeróżnych kolorach, wyglądające jak żywe storczyki, goździki, magnolie, stokrotki, a nawet chabry i maki. Osoby zainteresowane mogą wybierać wśród luźnych główek kwiatowych. Znajdą się tutaj także bukiety, które możesz umieścić w specjalnym wazonie.

  Duży asortyment i ciekawe opcje dekoracyjne to dowód na to, że hurtownia kwiatów sztucznych online jest najlepszym miejscem do poszukiwania inspiracji i towaru. Prócz kwiatów, asortyment obejmuje też znicze szklane i wkłady do nich. Dzięki temu w jednym miejscu możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do dekoracji grobu bliskiej osoby.

  Hurtownia kwiatów sztucznych
  Hurtownia Sztucznych Kwiatów

  Hurtownia sztucznych kwiatów — dlaczego warto zapoznać się z ofertą?

  Zakupy elementów, z których możesz stworzyć piękny i niepowtarzalny stroik na grób najlepiej zrobić w jednym miejscu. Jest wiele różnych opcji, ale produkty zaprezentowane są indywidualnie, dzięki czemu przeglądanie ich nie jest trudne. Poszukiwania produktów spełniających Twoje warunki jest ułatwione przez kategorie i dokładne opisy parametrów produktów. Hurtownia kwiatów sztucznych ma ofertę skrojoną zarówno dla osób prowadzących punkty handlowe (takie jak kwiaciarnie), jak i klientów indywidualnych. Kupuj od profesjonalistów w najlepszych cenach. Znajdziesz też akcesoria LED, coraz bardziej popularne na polskich cmentarzach. Są to najczęściej wkłady na baterie, które dzięki zastosowaniu najnowszych technologii mogą zdobić grób znacznie dłużej niż tradycyjne.

  #1 Czerwony
  #2 Biały
  #4 Rózowy
  #6 Jasny róż
  Fuksja #10

  Azalia na piku bukiecik J059 (30 cm)

  5,50 
  #1 Żółty
  #2 Biały
  #4 Rózowy
  #6 Jasny róż

  Begonia KW27 bukiecik (30 cm)

  5,50 
  #1 Czerwony
  #2 Biały
  #3 Różowy
  #4 Jasny fiolet
  #6 Czerwony/Zielony

  Bukiet Anturium na cmentarz L036 KPL (60 cm)

  24,99 

  Hurtownia kwiatów sztucznych – jaka jest minimalna kwota zamówienia?

  Nie posiadamy minimalnej kwoty zamówienia, ale w przypadku zamówień hurtowych powyżej tysiąca złotych możliwa jest negocjacja ceny.

  Jakie kwiaty znajdują się w ofercie hurtu?

  Cała oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Na specjalne zamówienie po kontakcie telefonicznym jesteśmy w stanie podjąć się wyzwania i sprowadzić towar, którego nie mamy.