Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

 
Więcej
Wyświetl 9 24 36

Tradycyjne świece mają ogromny urok. Rozświetlają przestrzeń, a jednocześnie nadają jej charakteru. Jednak charakteryzują się krótkim czasem palenia, a ponadto mogą stanowić niebezpieczeństwo pożaru. Dlatego coraz bardziej popularne stają się innowacyjne świece LED do zniczy i lampionów.

Nowoczesne świece LED do lampionów i zniczy

Wybierając  świece LED na baterie, można z łatwością rozświetlić pomnik, a także każdą inną przestrzeń. Dostępne świece do lampionów wyróżniają się atrakcyjnymi kształtami, a także szeroką gamą kolorystyczną. Są niezwykle bezpieczne w użytkowaniu, a także bardzo wygodne. Dlatego ledowe świece do lampionów stają się coraz bardziej popularne. Składają się z diody LED, jaka imituje płomień oraz obudowy. Świece LED bardzo często posiadają obudowę przypominającą tradycyjną świecę wojskową lub lampion. Dzięki temu są bardzo atrakcyjne wizualnie. Jednocześnie są znacznie bardziej bezpieczne, nie stanowią zagrożenia dla dzieci, nie kapią, nie niszczą pomnika, a także nie pozostawiają po sobie wosku

Bezpieczne i eleganckie świece LED do lampionów

Kwiaty sztuczne są najpopularniejszą ozdobą pomników cmentarnych, podobnie jak świeczki i lampiony. Aby jednak zwiększyć bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania coraz więcej osób sięga po świece LED. Można je umieścić w każdym miejscu, bez ryzyka zapalenia, a także innych konsekwencji. Świeczki ledowe to produkty bezprzewodowe, które mogą świecić przez cały czas. Najczęściej posiadają baterie, które zapewniają ich długie działanie.

Niepowtarzalne świece LED na baterie

Wybierając świece do lampionów, należy zwrócić uwagę na ich trwałość, a także jakość wykonania. Najlepiej sprawdzają się świece LED wodoodporne, które nie ulegają zniszczeniu nawet w sytuacji wysokiej wilgotności powietrza oraz opadów atmosferycznych. Ich prosta obsługa sprawia, że produkty te cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Znicze także potrafią rozświetlić przestrzeń pomnika, podkreślić urok kwiatów oraz innych dekoracji cmentarnych. Niestety tradycyjne znicze oraz wykłady mają tylko określony i dość krótki czas palenia. Z kolei świeczki ledowe to produkty, które można wykorzystać wielokrotnie. Po wyczerpaniu baterii wystarczy wymienić je na nowe, aby świeczki LED ponownie rozbłysły pełnym blaskiem. Dlatego jednorazowy zakup świeczki umożliwia korzystanie z niej przez bardzo długi okres. Jest to zatem doskonała inwestycja w piękno oraz wysoką estetykę grobu. Jest to także wyraz pamięci o bliskich zmarłych, o których pamięć nie umiera.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

Znicze

Niepowtarzalne znicze

Znicze ponadczasowe