Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry
Bordowy
Fiolet
Fuksja #10
Pomarańczowy

Chryzantema drobna w bukiecie L297 (6 KOLORÓW)

25,85 
Biały
Biały/Różowy
Pomarańczowy
Żółty

Duży Bukiet J276 Chryzantema, Protea (60 cm)

49,50 

Tworzenie bukietów i wiązanek na grób to prosty sposób na to, aby w wyjątkowy sposób upamiętnić swoich zmarłych bliskich. Aby cieszyć się pięknymi i długotrwałymi dekoracjami warto postawić na sztuczne kwiaty wysokiej jakości. Doskonale sprawdzą się tu bukiety chryzantem, które zachwycają swoimi odcieniami i świetnie sprawdzą się nawet samodzielnie. Dostępne są w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z ich pomocą można stworzyć niepowtarzalne ozdoby.

Sztuczne kwiaty chryzantemy bukiety – doskonały wybór na każdy grób

Chryzantemy sztuczne bukiety to absolutna klasyka, która zawsze pozostaje w dobrym guście. W naszym sklepie można znaleźć dwa rodzaje bukietów z chryzantemami. Mniejszy można uzupełnić o inne dodatki, takie jak gałązki kwiatowe lub liście, natomiast większy można śmiało wykorzystać jako gotową dekorację. Obie wersje dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu nie tylko świetnie wyglądają, ale także mogą nieść ze sobą wyjątkowy przekaz. Już same chryzantemy to kwiaty wyjątkowe, z których pomocą można wyrazić swoją miłość i okazać wsparcie dla bliskich. Chryzantemy to także symbol radości, trwałości, lojalności i odradzania. To fantastyczny wybór do każdej dekoracji grobowej. 

Sztuczne chryzantemy – jakie kolory wybrać? 

Chryzantemy sztuczne to zawsze doskonały wybór, jednak oprócz ich kształtu i wielkości, warto także dobrać odpowiedni kolor. Choć wszystkie są niezwykle piękne, to dobrze jest postawić na te, które będą pasowały do innych dodatków w bukiecie czy wiązance, a także do intencji, z jakimi tworzy się daną dekorację. W naszym sklepie można znaleźć kwiaty w różnych kolorach i każdy niesie ze sobą nieco inne przesłanie. Białe chryzantemy to symbol czystości i głębokiej duchowości, bordowy symbolizują życie, miłość i pasję, a fioletowe – zadumę. Żółte kwiaty to wyraz szczęścia, ale też potrzeby kontaktu z drugą osobą. Różowe i pomarańczowe chryzantemy będą wyrazem ciepła i miłości. 

Chryzantemy sztuczne bukiety – piękna i trwała dekoracja. 

Sztuczne kwiaty to świetny wybór, szczególnie wtedy, kiedy dekoracje planuje się stawiać na zewnątrz tak jak na przykład w przypadku grobów. Są dużo trwalsze niż żywe kwiaty, a przy tym nie straszne im są niekorzystne warunki pogodowe. Dadzą sobie radę z deszczem, wiatrem, a przede wszystkim mrozem, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że ozdoba szybko się zniszczy. Zawsze wyglądają pięknie, a przy regularnym czyszczeniu można używać ich przez bardzo długi czas. Takie sztuczne chryzantemy w połączeniu ze zniczami świetnie sprawdzą się jako dekoracje na pomnik.