Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Więcej
Wyświetl 9 24 36

Peonie od zawsze królowały w najpiękniejszych ogrodach. Ich wielkie kwiatostany prezentują się wyjątkowo zarówno w naturze, lecz równie pięknie wyglądają w sztucznej formie. 

Dlaczego warto kupować sztuczne peonie? 

Powodów jest co najmniej kilka. Przede wszystkim sztuczne peonie są zdecydowanie trwalsze niż ich żywe odpowiedniki. Sztuczne kwiaty będą służyły o wiele dłużej, bez konieczności ich regularnego podlewania. Na naszej stronie znajdą Państwo sztuczne peonie w wielu różnych kolorach: żółci, pomarańczy, różu czy czerwieni, dzięki czemu można tworzyć wiele bukietów i kombinacji. Wielkość kwiatów na pewno będzie prezentować się okazale i efektownie w każdej konfiguracji. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę również jakość produktów – Fenix zapewnia najwyższej jakości produkty, jednocześnie oferując korzystną cenę dla każdego klienta. Jeśli chcą Państwo przygotować piękny i trwały bukiet bez konieczności przepłacania, sztuczne kwiaty będą najlepszym wyborem.  

Z jakimi kwiatami połączyć sztuczne peonie?

Warto połączyć sztuczne peonie z innymi kwiatami, na przykład delikatnymi liliami, wielobarwnymi storczykami lub dla kontrastu z mniejszymi kwiatkami, takimi jak hortensje. Ciekawym pomysłem może być stworzenie swojej unikalnej kompozycji, wybierając inne kwiaty, takie jak anemon czy niezapominajka. W naszym asortymencie mamy różnorodne kwiaty, które w połączeniu z peoniami stworzą jedyny w swoim rodzaju bukiet czy wiązankę. Jeśli wolą Państwo jednak skorzystać z gotowych propozycji, warto przejrzeć naszą ofertę gotowych bukietów ze sztucznymi kwiatami. Dobór bukietów zachwyci najlepszych florystów. 

Jakie znaczenie mają sztuczne kwiaty dostępne na naszej stronie? 

Jak powszechnie wiadomo, każdy kwiat ma swoje unikalne znaczenie w kulturze. Przy wyborze kwiatów można się zatem kierować ich symboliką. Tak na przykład azalia będzie symbolizować tęsknotę, lilia niewinność i majestat, gerbery zaś są wyrazem szacunku. Peonie od zawsze były symbolem piękna, podobnie jak storczyki i róże. Najważniejsze jest jednak dobrać kwiaty według swoich preferencji i upodobań, jako że czasami znaczenie danych kwiatów jest bardzo indywidualne i ma charakter osobisty. 

Sztuczne peonie – od jakiej kwoty obowiązuje darmowa dostawa?

Wszystkie zamówienia powyżej 400zł są wysyłane na nasz koszt. Wyjątkiem są zamówienia hurtowe paletowe, wtedy stawki ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

wkład parafinowy

Sztuczne kwiaty bukiety

Ładne znicze na cmentarz