Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtry produktów

Kolor

Czas palenia

Średnica

Wysokość

Cena

Filtry

Sztuczne słoneczniki jak żywe!

Słonecznik to roślina, która przywędrowała do Europy wraz z odkrywcami hiszpańskimi z Meksyku i Peru. Już właśnie wtedy kwiaty słonecznika przez rdzennych mieszkańców Ameryki Łacińskiej były składane na grobach zmarłych bliskich i znajomych. Kwiaty słonecznika odzwierciedlają nam ciepło, optymizm oraz uśmiech. Prostota tej pięknej rośliny symbolizuje nieprzemijającą radość od słońca.

Postaw na sztuczne słoneczniki

W naszej ofercie, proponujemy słoneczniki sztuczne z płatkami kwiatów o kolorach żółtych, pomarańczowych, a nawet kasztanowych. Środek główki kwiatowej słonecznika mieni się wszystkimi odcieniami brązu. Przypomina przy tym drobne ziarenka, pełnych nasion. Sztuczne słoneczniki jak żywe przypominają nam piękne oraz ozdobne odmiany tej rośliny. Żadne inne kwiaty nie dorównają im blaskiem oraz wdziękiem i powabem. Jest to odpowiedni kwiat, aby złożyć go na grobie zmarłej oraz nadal bardzo bliskiej nam osobie. Słoneczniki sztuczne kwiaty bukiet piękny oraz niepowtarzalny będzie ukojeniem bólu i rozpaczy po utracie partnera lub przyjaciela. Tym samym możemy wyrazić głęboką wdzięczność za wspaniale spędzone wspólne chwile w życiu doczesnym. Dzięki swojemu słonecznemu wyglądowi takie trwałe słoneczniki pomogą nam to wyrazić w sposób właściwy i odpowiedni.

Zalety pojedynczych sztucznych słoneczników

Głównym przesłaniem pojedynczych kwiatów jest możliwość wykorzystania ich do wielokwiatowych oraz różnorodnych kompozycji. Sztuczne kwiaty słoneczniki wykonane są z tworzywa odpornego na działanie warunków atmosferycznych oraz środków chemicznych. Kompozycje te nie tracą swoich właściwości ani swoich pięknych kolorów. Pojedynczy kwiat może być wielokrotnie wykorzystany do ponownej kompozycji bukietowej lub stroikowej. Oferujemy pojedyncze sztuczne słoneczniki o długości 46 cm i 60 cm oraz przepiękne słoneczniki na gałązce o długości 62 cm.

Wysoka jakość oferowanych produktów

Szeroka gama sztucznych wiązanek i wieńców oraz pojedynczych kwiatów to najwyższej jakości produkty. Dopełnieniem naszej specjalnej oferty są nowoczesne znicze fenix. Wyróżniają się one szeroką gamą nieprzeciętnych wzorów i przepiękną kolorystyką. Znicze szklane charakteryzują się funkcjonalnością oraz niepowtarzalną elegancją. Proponujemy przeróżne wzory i kolory zniczy. Do każdego rodzaju zniczy posiadamy w sprzedaży wkłady wymienne. Na szczególną uwagę zasługują znicze solarne, których czas palenia wynosi nawet do 1000 dni. Ładują się samoistnie w dzień i świecą od zmierzchu do samego świtu.

Dlaczego warto wybrać sztuczne słoneczniki zamiast żywych kwiatów?

Sztuczne słoneczniki są trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu pięknie wyglądają przez długi czas. Są idealne do dekoracji grobów zmarłych, ponieważ symbolizują optymizm i radość od słońca. Mogą również stanowić ukojenie bólu i rozpaczy po utracie bliskiej osoby.

Jakie są zalety pojedynczych sztucznych słoneczników?

Pojedyncze sztuczne słoneczniki są idealne do wielokwiatowych i różnorodnych kompozycji. Wykonane są z trwałego tworzywa, odporne na warunki atmosferyczne i środki chemiczne, dzięki czemu zachowują swój piękny wygląd przez długi czas. Pojedynczy kwiat może być wielokrotnie wykorzystany do ponownej kompozycji bukietowej lub stroikowej.