Producent i hurtownia wkładów do zniczy  Utrzymanie estetyki grobów i pomników wymaga doboru ładnych, eleganckich zniczy. Najlepiej, jeśli mają uniwersalny fason, dzięki czemu mogą służyć przez cały rok, bez względu na to, jaka jest pora roku lub to, że zbliżają się święta. Właśnie dlatego producent wkładów do zniczy wytwarza swoje produkty – aby móc co jakiś czas wymieniać same wkłady.

  Producent wkładów do zniczy – wysoka jakość produktu

  Wkłady do zniczy jak każdy produkt, mają swoje parametry jakościowe. Jako producent wkładów do zniczy skrupulatnie dbamy o to, aby produkt spełniał wszelkie normy i posiadał wysoką jakość. Nasze przedsiębiorstwo od lat działa w branży, wypracowaliśmy produkty, które przez długi czas spełnią swoje zadanie. Bogaty asortyment wkładów do zniczy pozwala na wybór produktu, dopasowanych do własnych oczekiwań. Ponadto w naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne produkty takie jak: sztuczne kwiaty, znicze szklane i akcesoria!

  Wkłady Do Zniczy Producent
  Producent Wkładów Do Zniczy

  Jakie produkty oferuje hurtownia wkładów do zniczy Fenix?

  Obecnie na rynku znajdziemy cztery rodzaje produktów, jakie oferuje hurtownia wkładów do zniczy Fenix. Są to wkłady parafinowe, woskowe, olejowe oraz elektryczne. Wkłady parafinowe są najbardziej uniwersalne – doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Ten rodzaj wkładu jest najczęściej wybierany również przez niską cenę. W hurtowniach znajdziemy wkłady, które mogą świecić nawet przez dwieście godzin – o ile mamy odpowiedniego rozmiaru znicz. Warto zaopatrzyć się w znicze artystyczne – posiadają one na tyle dużo miejsca, że zmieścimy w nich pokaźnych rozmiarów wkłady. Jeżeli wybierzemy drugi rodzaj, czyli wkłady olejowe, możemy liczyć na bezzapachowe spalanie się. Tworzy się je z olejów roślinnych z dodatkiem parafiny. Dzięki czemu nie ma również ciemnego dymu, który mógłby popsuć efekt wizualny. Użycie wosku we wkładach ma również swoje zalety. Płomień jest jasny, czysty, a wosk spala się do końca. Cechą wkładów woskowych jest długie spalanie, a także niebanalny wygląd.

  Produkując wkłady do zniczy producent dbamy o jakość

  Rynek produktów tego typu jest duży. Jeżeli chodzi o wkłady do zniczy, jako producent dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wysokiej jakości. Jeżeli dbamy o groby bliskich nam osób, chcemy wybierać tylko najlepsze wkłady w dobrych cenach. Jednak możemy być spokojni – do produkcji używa się najlepszych komponentów. Dzięki temu na cmentarzach widać płomyki, które potwierdzają, że pamiętamy o tych, którzy odeszli.

  Wkłady Do Zniczy Hurtownia
  Świeca Led 1/23/LUX z bateriami Gold+Red (12 cm)
  Zamknij

  Świeca Led 1/23/LUX z bateriami Gold+Red (12 cm)

  10,10  z VAT (8,21  netto)
  Świeca Led 2/23/LUX z bateriami Gold+Red (14,5 cm)
  Zamknij

  Świeca Led 2/23/LUX z bateriami Gold+Red (14,5 cm)

  11,09  z VAT (9,02  netto)
  Świeca Led 3/23/LUX z bateriami Gold+Red (17 cm)
  Zamknij

  Świeca Led 3/23/LUX z bateriami Gold+Red (17 cm)

  12,48  z VAT (10,15  netto)