news

Najpiękniejsze wkłady elektryczne w kształcie figur i krzyża

Wklady Do Zniczy

Wkłady elektryczne o charakterystycznych kształtach stanowią niepowtarzalną dekorację przestrzeni cmentarnej. Są wyrazem szacunku, a także pamięci i uczucia w stosunku do zmarłych. Pomagają one też stworzyć piękną kompozycję nagrobną, tworząc pełną refleksji przestrzeń do wspominania ukochanych osób. Dowiedz się więcej wkładach elektrycznych w kształcie figur i krzyża.

Czym są wkłady elektryczne?

Wkłady elektryczne są coraz bardziej popularne. Zamknięte są w specjalnej obudowie, którą bez problemu włożysz do znicza. W ich sercu zlokalizowana jest dioda LED wytwarzająca światło imitujące klasyczny płomień. Można je wykorzystywać kilkukrotnie, w tym celu należy jednak wymieniać baterie. Ze względu na to, że wytwarzają znacznie mniej ciepła niż standardowe wkłady, określa się je mianem „ekologicznych”.

Najpiękniejsze wkłady do zniczy – figury

Elektryczne wkłady do zniczy wcale nie muszą przypominać świecy. Często przybierają one formę pięknych figur przedstawiających Maryję, która nada wszystkim zniczom wyjątkowego charakteru. Wybierając taki wkład możesz przy okazji wyrazić swoje religijne uczucia oraz oddać hołd tej niezwykłej postaci. Jej „obecność” na grobie z pewnością będzie sprzyjała głębszej refleksji – również o tym, co czeka nas po śmierci.

  • Wkład parafinowy W6 (60h)
    Wkład parafinowy W6 (60h)
  • Wkład parafinowy W7 (72h)
    Wkład parafinowy W7 (72h)
  • Wkład parafinowy W5 (48h)
    Wkład parafinowy W5 (48h)

Podobną rolę pełnią wkłady prezentujące Jezusa, które stanowią połączenie funkcjonalności z chrześcijańską symboliką. Nie mniej urokliwe są subtelne figury-anioły, które stanowią symbol pokoju, nadziei oraz duchowego wsparcia. Każda z nich wspaniale wpisze się w wiele cmentarnych kompozycji, np. z wykorzystaniem kwiatów oraz stroików.

Wkłady do zniczy – krzyż

Niektóre wkłady do zniczy mają także formę krzyża, który z pewnością zachęci wiele osób do modlitwy i kontemplacji. Dzięki nim zwykły znicz zyska bardziej religijnego charakteru – krzyż symbolizuje w końcu samo chrześcijaństwo oraz miłość do Boga. Dostępne w naszym asortymencie krzyże LED są dość minimalistyczne, za to tworzą efektowną, niebieską poświatę, która pomaga wykreować atmosferę pełną skupienia oraz refleksji. Może on stanowić inspirację do modlitwy oraz osobistych rozważań.

Nasze krzyże LED wyróżniają się także niezwykłą elegancją. Wykonane z ogromną starannością, cechują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także ponadprzeciętną wytrzymałością. Są piękne i majestatyczne, a ze względu na ich trwałość, pozostaną w znakomitym stanie przez długi czas. Szukasz promocji na wkłady do zniczy? Znajdziesz ją u nas – wystarczy, że będziesz nas śledzić na bieżąco!