Bez kategorii

Ranking wkładów – najlepiej sprzedające się wkłady w 2023 roku!

Wklady Do Zniczy Ranking

Ostatni rok był dla nas wyjątkowy – mamy nadzieję, że dla Ciebie również. W kolejnym, 2024 roku, także planujemy dynamicznie się rozwijać. Jeśli chodzi o nasze wkłady, przez minione 12 miesięcy zdecydowanie wygrały w naszym sklepie te parafinowe, które wręcz zdeklasowały całą swoją konkurencję. Oto nasz ranking wkładów do zniczy.

Wkłady do zniczy – ranking

Oto nasi zwycięzcy:

1)      Wkład parafinowy FENIX 2 (1-2 dni) (28+2 szt. GRATIS)

 • Wkład parafinowy FENIX 2 (1-2dni) (28+2szt GRATIS)
  Wkład parafinowy FENIX 2 (1-2dni) (28+2szt GRATIS)

Na pierwszym miejscu znalazł się zestaw 30 wkładów parafinowych Fenix 2. Są to wkłady, które palą się od jednego do dwóch dni. Ich wysokość wynosi 10,5 cm, natomiast średnica – 5,6 cm. Dla naszych klientów zamawiających ten zestaw przygotowaliśmy niewielki upominek w postaci funkcjonalnej zapalniczki (dodajmy, że w gratisie wysyłamy go również przy innych zestawach z linii Fenix).

2)      Wkład parafinowy FENIX 3 (2-3 dni) (28+2 szt. GRATIS)

 • Wkład parafinowy FENIX 3 (2-3dni) (28+2szt GRATIS)
  Wkład parafinowy FENIX 3 (2-3dni) (28+2szt GRATIS)

Na drugim miejscu uplasowały się wkłady parafinowe Fenix 3, które są bardzo podobne do tych zajmujących pierwszą lokatę. Istnieją między nimi jednak trzy różnice: omawiane przez nas wkłady dłużej się palą, są trochę wyższe, ale jednocześnie nieco droższe. Można powiedzieć, że stanowią one kompromis między długopalącymi się wkładami a tymi najbardziej ekonomicznymi.

3)      Wkład parafinowy FENIX 4 (3-4 dni) (28+2 szt. GRATIS)

 • Wkład parafinowy FENIX 4 (3-4dni) (28+2szt GRATIS)
  Wkład parafinowy FENIX 4 (3-4dni) (28+2szt GRATIS)

W naszym rankingu wkładów do zniczy nie mogło zabraknąć wkładów parafinowych Fenix 4. Mogą się one pochwalić jeszcze większymi gabarytami, dzięki czemu idealnie sprawdzają się również w wyższych zniczach. Czas palenia wynosi w tym przypadku aż 3-4 dni, a naklejone na nich etykiety z powodzeniem i bez problemu można usunąć.

4)      Wkład parafinowy FENIX 5 (4 dni) (22+2 szt. GRATIS)

 • Wkład parafinowy FENIX 5 (4dni) (22+2szt GRATIS)
  Wkład parafinowy FENIX 5 (4dni) (22+2szt GRATIS)

Coraz częściej priorytetem naszych klientów jest jakość, a nie cena. Nie bez powodu na wysokiej, czwartej pozycji (ale jednak poza podium) znalazły się wkłady parafinowe Fenix 5, które palą się średnio przez cztery dni. Są one nieco grubsze od swoich poprzedników – ich średnica wynosi 6 cm, a nie 5,6 cm. W całym opakowaniu znajdują się w sumie 24 wkłady, w tym 2 gratis.

5)      Wkład parafinowy FENIX 6 (5 dni) (22+2 szt. GRATIS)

 • Wkład parafinowy FENIX 6 (5dni) (22+2szt GRATIS)
  Wkład parafinowy FENIX 6 (5dni) (22+2szt GRATIS)

Zapewne nie będzie już dla Ciebie zaskoczeniem, że na piątej pozycji znalazły się również wkłady z linii Fenix – tym razem jest to Fenix 6. Klienci pokochali je głównie ze względu na długość palenia – w tym przypadku wynosi ona aż 5 dni. Wkłady te wypalają się równomiernie i nie wpływają destrukcyjnie na wygląd znicza, co jest dla wielu osób niezwykle istotne.

Szukasz idealnych zniczy? Zerknij na naszą ofertę i wybierz te odpowiednie dla swoich bliskich!