news

5 najpiękniejszych dekoracji nagrobnych za mniej niż 10 złotych

Najpiękniejszych Dekoracji Nagrobnych Za Mniej Niż 10 Złotych

Masz do udekorowania wiele grobów? Szukasz pięknych ozdób, ale nie chcesz przepłacać, bo wiesz, że niedługo wymienisz je na nowe? Mamy coś dla Ciebie! Oto 5 najpiękniejszych produktów, za które zapłacisz mniej niż 10 złotych. Świetnie sprawdzą się na grobie, ponieważ odznaczają się eleganckim wyglądem oraz solidnym wykonaniem. To świece, figurki oraz kwiaty sztuczne.

1. Pojedyncza róża czerwona na gałązce

Jest piękna, wygląda jak prawdziwa, lecz nie kuje, nie więdnie i kosztuje zaskakująco mało! Za 1,40 złotych kupisz u nas efektowną czerwoną różę na gałązce. Możesz wziąć ich kilka, aby stworzyć imponujący bukiet, ale równie dobrze będzie wyglądał jeden kwiat wetknięty w wazonik, a nawet położony luzem na płycie. Do kwiatów na gałązkach możesz też dobrać pasujące liście przypominające rośliny rodzime, bądź egzotyczne.

2. Mini bukiet z dalii

Bukiety wyglądają bogato i są wyjątkową dekoracją. Te przeznaczone na grób raczej nie są tworzone z żywych roślin, bo to oznaczałoby, że będą cieszyć wzrok tylko przez kilka dni nim zwiędną lub uschną. Za zaledwie 5,40 złotych kupisz u nas sztuczną kompozycje z dalii w kolorze żółto-różowym, pomarańczowym, niebieskim, fioletowym. Są przepiękne i bardzo naturalnie się prezentują!

3. Wkład do znicza – LED zmieniający kolor

Nie chcesz, żeby mogiła bliskiej osoby tonęła w ciemnościach? Teraz stale może rozjaśniać ją ciepły blask elektrycznej świeczki. Wkład w kształcie serca, zasilany baterią może się palić nawet przez kilka miesięcy! Zmienia kolor – z żółtego na zielony, niebieski, różowy. U nas znajdziesz go w atrakcyjnej cenie 9,60 zł. Zestaw zawiera baterię.

4. Szklany znicz w kształcie choinki

Przełom listopada i grudnia to czas, w którym można już myśleć o dekoracjach bożonarodzeniowych. Na grobie niezwykle pięknie zaprezentuje się znicz w kształcie choinki. Biały lub zielony wprowadzi radosny klimat i będzie nietuzinkową ozdobą. Rozjaśniony od środka wkładem parafinowym lub elektrycznym będzie rzucał ciepłe i miękkie światło. Za 8,60 złotych zamówisz u nas produkt o wysokości 30 cm.

5. Klasyczny znicz szklany całoroczny

Na mogile zmarłego powinno zawsze palić się światło. Zadbaj o to, aby blask był ciepły, przyjemny i rzucany przez elegancką świeczkę. W tej roli doskonale sprawdzi się znicz ze srebrną podstawką, pokrywką oraz krzyżem. Ładnie wygląda na współczesnych grobowcach. Emanujący od niego blask sprawia, że pokryte brokatem fragmenty ścianek mienią się i migoczą w świetle.