news

Kwiaty sztuczne i bukiety dostępne w naszej ofercie – przewodnik dla klienta

Znicze Fenix 1 Kwiaty Sztuczne I Bukiety Dostępne W Naszej Ofercie Przewodnik Dla Klienta

Szukasz sztucznych kwiatów, przy pomocy których udekorujesz grób bliskiej Ci osoby? Do wyboru masz gotowe wiązanki albo pojedyncze gałązki do stworzenia własnej kompozycji. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby całość nie tylko pięknie się prezentowała, ale też przez długi czas zachowała swój nienaganny wygląd, to koniecznie sprawdź produkty z naszej oferty. Powstają one z solidnych tworzyw, dlatego nie zmieniają koloru pod wpływem słońca czy deszczu.

Kwiaty sztuczne na gałązkach

Jeden kwiat na łodydze wygląda dość ubogo, szczególnie jeśli ma posłużyć do dekoracji grobowca. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz całe gałązki, które oprócz kilku główek kwiatów mają też zielone liście i pąki umieszczone na różnych odległościach i wysokościach. To sprawia, że już jedna gałązka prezentuje się bogato i z powodzeniem może zostać włożona do kamiennego czy plastikowego wazonu.

Bukiety możesz tworzyć na trzy sposoby:

  • łącząc ze sobą kwiaty z tego samego gatunku, lecz w innych kolorach,
  • łącząc ze sobą kwiaty z różnych gatunków,
  • wybierając jeden główny motyw przewodni, np. duży bukiet lilii i zdobiąc go pojedynczymi gałązkami.

Nasze kwiaty, choć są sztuczne, to do złudzenia przypominają prawdziwe rośliny. Zobacz chociażby na flokowany dodatek, gałązkę z owocami, która wygląda jakby przed chwilą została zerwana z kwiecistej łąki!

Dodatki do bukietów

Aby móc spersonalizować każdy bukiet i dopasować go do wystroju grobowca, sięgnij po liście i dodatki. Uzupełnią one aranżacje nagrobne, ponieważ zostały wykonane bardzo starannie, mają piękne, żywe kolory i są na tyle smukłe, że zmieszczą się nawet w wąskich wazonach. Możliwość wygięcia czy przycięcia łodyżki sprawia, że wykorzystasz je także do tworzenia wieńców czy kompozycji leżących. W takich dekoracjach świetnie sprawdzą się również same główki np. róże wyrobowe, które wystarczy wetknąć w bazę z igliwia czy styropianu.

Dekoracje okolicznościowe

Większość naszych kwiatów z powodzeniem nadaje się do użytku całorocznego – są neutralne pod względem kolorystycznym i symbolicznym. Są też takie, które bezpośrednio wiążą się z celebrowaniem konkretnych świąt, np. Bożego Narodzenia. Takie dekoracje to przede wszystkim gałązki igliwia z szyszkami lub gałązki z owocami głogu.

Jeżeli szukasz kwiatów sztucznych do dekoracji grobowca, to możesz wybrać nasz produkty w formie główek kwiatowych do wetknięcia, pojedynczych gałązek lub całych bukietów. Wyglądają one bardzo naturalne, lecz w przeciwieństwie do świeżych są trwałe i długoletnie.