news

Aktualne promocje z naszej oferty, czyli wyjątkowe produkty w niższych cenach

Aktualne promocje z naszej oferty, czyli wyjątkowe produkty w niższych cenach

Szukasz sztucznych kwiatów do zrobienia wieńców lub stroików? Chcesz kupić eleganckie znicze w atrakcyjnych cenach? A może potrzebujesz długo świecących wkładów zasilanych bateriami? Warto zapoznać się z aktualnymi promocjami w sklepie internetowym Fenix. Wystartowaliśmy w nim z wieloma interesującymi akcjami rabatowymi, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź asortyment objęty zniżkami, zarówno jeśli szukasz czegoś do prowadzenia własnych prac hobbystycznych, jak i do zaopatrzenia swojego sklepu czy kwiaciarni.

Sztuczne kwiaty w niskich cenach

W naszej internetowej hurtowni znajdziesz oryginalne produkty, które obecnie, ze względu na trwające promocje, kosztują mniej niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które zainteresują zarówno tych, szukających kwiatów do produkcji własnej, hobbystycznej, jak również do dalszej odsprzedaży. W naszym sklepie przecenione są obecnie liście palmy, 

Chcesz kupić gotowy bukiet? To wspaniała dekoracja grobowca, ale też produkt pozwalający na tworzenie różnych ciekawych aranżacji. Tam, gdzie z uwagi na swoją niewielką trwałość i duże wymagania pielęgnacyjne nie sprawdzą się kwiaty żywe, polecamy ich sztuczną wersję. Są to np. bukiety Camelka pomarańczowo-żółte. Równie ciekawą propozycją są gotowe stroiki i wianki takie jak wianek seledynowy o średnicy 35 cm.

Atrakcyjne ceny zniczy

Chcesz, aby nagrobek bliskiej osoby wyglądał elegancko i zawsze pięknie? Symbolem pamięci są nieustannie palące się znicze. Te w szklanych obudowach są wyjątkowo luksusowe, a także trwałe, dlatego stanowią popularny wybór wśród naszych klientów. Możesz zamówić zaledwie kilku sztuk lub większą ilość, aby wyposażyć swój sklep, kwiaciarnię lub okresowe stoiska rozkładane przy cmentarzach z okazji świąt. 

Na promocji znajdziesz znicze okolicznościowe dla babci, dziadka lub inne, uniwersalne i całoroczne. Sprawdź je i zamów wygodnie online bez wychodzenia z domu. Zadbamy o dobre zabezpieczenie towaru na czas dostawy.

Wkłady do zniczy – zaopatrzenie sklepu

Prowadzisz sklep przy cmentarzu? Kwiaciarnię? A może chcesz zaopatrzyć się w większą ilość wkładów do zniczy na użytek własny? U nas znajdziesz je w atrakcyjnych cenach. Polecamy zestawy po 24 lub 30 sztuk. To produkty popularnych marek takich jak FENIX, które palą się długo i wydajnie, a pasują do wielu najpopularniejszych rodzajów zniczy zarówno plastikowych, jak i szklanych. W ofercie są też mniejsze zestawy kolorowych wkładów LED z bateriami.