news

Sztuczne kwiaty jak prawdziwe. Gdzie takie znajdziesz?

Bouquet Of Chrysanthemums And Roses Flowers With Dark Vintage Effect

Szukasz sztucznych kwiatów do udekorowania mogiły zmarłej osoby? A może planujesz domowe dekoracje wykonane z takich kwiatów? W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie wiele pięknych propozycji, które świetnie nadają się jako ozdoba solo lub do tworzenia bukietów i wiązanek. Te produkty wyróżnia przede wszystkim naturalny wygląd. Niektóre do złudzenia przypominają kwiaty żywe – storczyki, lilie, magnolie, róże oraz wiele innych popularnych we współczesnej florystyce.

Kwiaty sztuczne jak żywe, czyli jakie?

Zadbaliśmy o to, abyś w naszym sklepie miał dostęp wyłącznie do najpiękniejszych kwiatów sztucznych. Jak żywe wyglądają storczyki, dalie, róże i magnolie, które możesz zestawiać z dekoracyjnymi gałązkami. Są na nich kolorowe owoce, a pomarańczowy, żółty, fioletowy, niebieski czy różowy akcent dodają każdej z ozdób ciekawego charakteru. 

Zatem bez względu na to, czy w planach masz monochromatyczną aranżację, np. czerwoną czy wolisz pobawić się kolorami i stworzyć ozdobę w feerii barw – mamy wszystko, czego w tym celu potrzebujesz. Co więcej, możesz zapewnić, że finalnie dekoracja będzie niezwykle piękna, naturalna i estetyczna, co jest zasługą wysokiej jakości elementów, z jakich powstaje.

Dekoracyjne gałązki do bukietów

W nagrobnych bukietach pięknie wyglądają dekoracyjne gałązki kwiatowe z kolorowymi owocami. Połączenie kilku z nich w jedno, daje efekt kwietnej girlandy, idealnej do ozdabiania tarasów i elementów małej architektury ogrodowej. 

Sztuczne kwiaty na gałązkach możesz wykorzystać na wiele sposobów – powtykane tu i ówdzie albo zestawione razem i umieszczone w wazonie. Opcji jest naprawdę sporo, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

 • Img 0555
  Róże pojedyncze długie AF001 12 sztuk (60cm)
  33,00 
 • Bukiet pojedynczych róż na cmentarz W63B (35cm)
  Bukiet pojedynczych róż na cmentarz W63B (35cm)
  28,90 
 • Łodyga do róży GP5842 Jasna zieleń 58 cm
  Łodyga do róży GP5842 Jasna zieleń 58 cm
  1,55  z VAT (1,26  netto)
 • Ruskus dodatek dekoracyjny E017 (50cm)
  Ruskus dodatek dekoracyjny E017 (50cm)
  1,15  z VAT (0,93  netto)

Różne stylizacje z kwiatów sztucznych

W naszym sklepie często zaopatrują się osoby prowadzące firmy dekoratorskie. Jeżeli wykonujesz ślubne aranżacje sal, aut czy domów na zamówienie, to zapewne zależy Ci na elementach trwałych i estetycznych. Nasz kwiaty sztuczne wyglądają jak prawdziwe, lecz są od nich znacznie bardziej trwałe.

Kwiaty sztuczne występują w wielu wariantach – od eleganckich i glamour takich jak storczyki czy róże, przez klasyczne goździki, aż po łąkowe odmiany maków, chabrów, stokrotek. Bez względu na to, czy w planach jest aranżacja nowoczesna czy rustykalna, nasze kwiaty świetnie odnajdą się podczas jej tworzenia! Mamy nawet pelargonie do złudzenia przypominające kwiaty balkonowe, a także radosne słoneczniki kojarzące się z latem.